آیا باید منتظر سیستم جدید مجازات کاربران وارزون ۲ باشیم؟

خروج در میانه مبارزه از این پس ممنوع!

مجازات کاربران وارزون ۲

مجازات کاربران وارزون ۲ در صورت خطا، یکی از داغ‌ترین بحث‌های پیرامون این بازی طی روزهای اخیر است. کاربران ضربه خورده توسط دیگران در وارزون ۱، این روزها توسعه دهندگان را برای طراحی سیستم‌های ضد خطای کاربران تحت فشار قرار داده‌اند.

بازی‌هایی که این روزها توسعه یافته و به انتشار می‌رسند، معمولا بسیاری از ویژگی‌های خود را مدیون نیاز کاربران و نظر خواهی از آن‌ها هستند. یکی از بخش‌هایی از ویژگی‌ها که بسیار حیاتی بوده، بخش مجازات کاربران خاطی است. زمان زیادی تا انتشار بازی Call of Duty Modern Warfare 2 و پس از آن بازی بتل رویال رایگان و محبوب Call of Duty Warzone 2 باقی نمانده است.

در همین راستا، بسیاری از کاربران درخواست دارند تیم توسعه دهنده مجازاتی را برای کاربرانی که در اوایل یا میانه مبارزه، از سرور خارج می‌شوند در نظر بگیرد. این درخواست شاید یکی از پر طرفدارترین درخواست‌هایی باشد که یک بازی ویدیویی به خود دیده است.

این روزها بازی‌های بتل رویال عموما به طور تیمی تجربه شده که اتفاقی بسیار عالی برای کاربرانی است که همراه با دوستان خود به تجربه بازی می‌پردازند و البته اتفاقی خوب برای کسانی است که به تنهایی بازی می‌کنند و نتیجه آن یافتن دوستان جدید و در نتیجه خوش گذرانی بیشتر است. البته گاهی بازی کردن با برخی افراد غریبه می‌تواند آزار دهنده باشد که سبب خروج بازیکنان از مبارزه پیش از پایان آن می‌شود و نتیجه آن کاهش شانس برد تیم در مبارزه است. این مشکل از همان ابتدا گریبان گیر بتل رویال کالاف دیوتی وارزون بوده و همین موضوع سبب شکل گیری درخواست کاربران برای مجازات کاربرانی شده که پیش از پایان مبارزه از سرور خارج می‌شوند.

این موضوع اولین مرتبه توسط کاربری با نام gtgcya در شبکه اجتماعی ردیت مطرح شد. او ابتدا در این پست انتشار یافته از انزجار خود از کاربرانی که او را در میانه مبارزه رها کرده‌اند گفت و در ادامه اشاره داشت که شانس برد شما به صورت تک نفره در لابی‌های گروهی نزدیک به صفر درصد است. او در ادامه اشاره داشت که معمولا با اشخاصی ضعیف هم تیمی شده یا هم تیمی‌های او به محض ورود به مبارزه از سرور خارج می‌شوند!

بسیاری افراد سخنان gtgcya را تایید کرده و باور دارند که خالی کردن پشت هم تیمی باید مجازات سنگینی برای این کاربران داشته باشد و تیم توسعه دهندگان بازی وارزون ۲ باید این موضوع را عملی کنند. برخی دیگر از افراد پیشنهاداتی ارائه دادند که توجه به آن‌ها خالی از لطف نیست. برای مثال، آن‌ها پیشنهاد طراحی سیستمی دادند که کاربران خاطی را از کاربرانی که به دلیل مشکلات ناگهانی از بازی خارج شده‌اند را از یکدیگر تفکیک کند. علاوه بر آن، این سیستم به کاربرانی که به دلیل قطعی اتصال یا به عبارت دیگر به صورت غیر عمدی از بازی خارج شده‌اند، قدرت بازگشت دوباره به بازی را بدهد. ما چنین سیستمی را سال‌ها است که در بازی PUBG در اختیار داریم.

در زمان انتشار این مطلب، نه اکتیویژن بلیزارد (Activision Blizzard) و نه استودیو اینفینیتی وارد (Infinity Ward) واکنشی به این درخواست کاربران نداشته و تمرکز اصلی خود را بر نقشه بازی وارزون ۲ یعنی ال مزره، گولاگ ۲ در برابر ۲، بخش‌های استرانگهلد، قابلیت Proximity Chat و مبارزات درون آب گذاشته‌اند.

احتمالا تا پیش از انتشار بازی وارزون ۲ اطلاعاتی جدید مبنی بر ویژگی‌های این بازی دریافت خواهیم کرد و در حال حاضر تنها می‌توان منتظر ماند. بازی Call of Duty Warzone 2 در تاریخ ۱۶ نوامبر ۲۰۲۲، برابر با ۲۵ آبان ماه سال ۱۴۰۱ برای کنسول‌های نسل هشتمی ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴، کنسول‌های نسل نهمی ایکس باکس سری ایکس/سری اس و پلی استیشن ۵ و رایانه شخصی به انتشار خواهد رسید. نظر شما درباره مجازات کاربران وارزون ۲ چیست؟ فکر می‌کنید طراحی سیستم گفته شده یا سیستمی مشابه می‌تواند سبب افزایش کیفیت این بتل رویال شود؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا