#مهسا_امینی

مکان احتمالی نقشه بازی وارزون ۲ مشخص شد

شایعات تازه بار دیگر خبر از سفر ما به آمریکای جنوبی در کال آف دیوتی جدید می‌دهند!

مکان احتمالی نقشه بازی وارزون ۲ مشخص شد نیما خدارحمی ۰ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ اخبار بازی
شایعات نقشه بازی وارزون ۲

این روزها هیچ اخباری مهم‌تر از اخبار بازی کال آف دیوتی وارزون ۲ برای عاشقان بازی‌های شوتر اول شخص نیست و به تازگی شایعات نقشه بازی وارزون ۲ منتشر شده که اشاره‌ای مستقیم به شایعات بازی مدرن وارفر ۲ نیز دارند.

بدون شک بازی کال آف دیوتی وارزون ۲ در زمان انتشار، با نقشه‌ای کاملا جدید از راه خواهد رسید و مطمئنا کاربران و منتقدین بیش از هر چیزی به انتظار انتشار اخبار یا عکسی رسمی از این نقشه و البته گیم پلی این بازی مورد انتظار هستند، با این حال ما گمان داریم که شرکت اکتیویژن (Activision) و استودیو ریون سافتور (Raven Software) به این زودی ما را خوشحال نکرده و احتمالا چند ماهی تا انتشار اطلاعات رسمی از این بازی فاصله داریم.

اما ما همیشه پیش از انتشار اطلاعات رسمی، شاهد اطلاعات لو رفته و شایعات هستیم و بازی کال آف دیوتی وارزون ۲ نیز از این قائده مستثنی نیست. شایعات نقشه بازی وارزون ۲ که به تازگی انتشار یافته، اشاره دارند که نقشه بازی وارزون ۲ نسبت به وردانسک و کالدرا کاملا متفاوت خواهد بود و شاهد محیطی کاملا جدید، با رنگ‌هایی کاملا متفاوت نسبت به ۲ نقشه پیشین خواهیم بود. در ادامه شایعات اشاره شده که نقشه بازی وارزون ۲ به شدت الهام گرفته از شهر مدلین (Medellin) کشور کلمبیا است!

نقشه احتمالی بازی وارزون ۲
نمایی از شهر مدلین کشور کلمبیا

اگر کمی عمیق به این موضوع نگاه بیندازید، استفاده از این شهر برای طراحی نقشه بازی Call of Duty Warzone 2 کاملا منطقی است. شاید بپرسید چرا منطقی است؟ شایعات منتشر شده از بازی Call of Duty Modern Warfare 2 همه و همه به قاره آمریکای جنوبی به عنوان مکان اصلی این بازی و درگیری قهرمانان بازی ما با کارتل‌های مواد مخدر کشورهای این قاره اشاره دارند.

شهر مدلین، دومین شهر بزرگ و مهم کشور کلمبیا بوده که تنها از پایتخت این کشور یعنی بوگوتا (Bogota) کوچک‌تر و کم اهمیت‌تر است. این شهر جمعیتی بالغ بر ۲.۵ میلیون نفر داشته و مکان‌های جذاب بسیاری از جمله متروی معروف شهر و ساختمان Plaza Mayor of Medellin را در خود دارد. دو مکان معرفی شده به تنها وسعت بسیاری داشته و وجود پستی و بلندی و طراحی خاص آن‌ها می‌توانند سبب ارائه نقشه‌ای در خور نام کال آف دیوتی شوند. حال باید دید توسعه دهندگان بازی وارزون ۲ از چه مکان‌هایی در این شهر استفاده خواهند کرد.

شایعات نقشه بازی وارزون ۲ توسط افشاگر معروف بازی‌های کال آف دیوتی یعنی The Ghost of Hope در شبکه توییتر منتشر شده و باید گفت که تا حد بسیار زیادی می‌توان به گفته‌های او اعتماد داشت، با این حال نباید از این واقعیت غافل شده که خبر منتشر شده تنها یک شایعه بوده و نباید تا انتشار اطلاعات رسمی از طرف اکتیویژن به این اخبار اعتماد کرد. نظر شما چیست؟ فکر می‌کنید شهر مدلین می‌تواند مکانی مناسب برای بازی وارزون باشد؟ منتظر نظرات شما هستیم.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا