تماشا کنید: باندل جدید Vanguard و Warzone منتشر شد

همکاری نتفلیکس و اکتیویژن

تماشا کنید: باندل جدید Vanguard و Warzone منتشر شد نریمان هروی ۰ ۱۱ شهریور ۱۴۰۱ تریلر بازی

سریال نتفلیکسی آمبرلا آکادمی پای خود را به فرنچایز Call Of Duty باز کرد و یک باندل جدید Vanguard و Warzone مخصوص آن منتشر شد.

بازی Call of Duty: Vanguard به تازگی وارد فصل آخر خود شده و کم کم توجه‌ها به بازی Modern Warfare 2 معطوف می‌شود. در این فصل تغییرات زیادی شامل اسلحه‌های Call of Duty: Vanguard و بازی Warzone شده است و حسابی هم برای آن سنگ تمام گذاشته‌اند. البته که هنوز کار تمام نشده و باندل جدید Vanguard و Warzone با الهام از سریال محبوب Umbrella Academy نتفلیکس وارد این ۲ بازی شده‌اند.

کراس‌ اورها و رویداد‌های زمانی مختلف در بازی‌های لایو سرویس حسابی ترند هستند و بازی‌‌هایی مثل فورتنایت، پابجی و ایپکس لجدز نیز از این ترفند برای جذب مخاطبین و زنده نگه داشتن بازی استفاده کرده‌اند. البته که Call Of Duty نیز قطعا از این قاعده مستثنی نیست و در چند ماه اخیر نیز رویداد‌های بزرگی مثل رویداد گودزیلا در مقابل کونگ استفاده کرده است. اخیرا شایعاتی در مورد کراس اور سریال آمبرلا آکادمی و بازی Call Of Duty به گوش می‌رسید، تا این که روز گذشته این همکاری تائید و باندل جدید Vanguard و Warzone با الهام از این سریال منتشر شد.

باندل Cha-Cha همین الان در فروشگاه‌های بازی‌های Warzone و Vanguard موجود است و شما می‌توانید آن را با پرداخت ۲۴۰۰ Cod Point خریداری کنید. در این بندل یک اسکین با ظاهری متفاوت از اپراتور Wade وجود دارد و همچنین بازیکنان با خرید این بندل به ۲ Bluprint از Vargo-S و Welgun دسترسی پیدا می‌کنند. در کنار این‌ها نیز یک فینیشر مخصوص بازی Vanguard، چندین اکسسوری و یک چارم در این باندل وجود دارند.

البته که توضیحات این باندل، نوید این موضوع را می‌دهد که یک باندل دیگر از آمبرلا آکادمی در آینده‌ای نزدیک منتشر می‌شود. همچنین توضیحات گویای این موضوع هستند که اگر خریداران این ۲ باندل را تا روز ۳۰ سپتامبر (مصادف با ۸ مهر) خریداری کنند، یک اسکین لجندری KGM40 و یک Calling Card لجندری نیز از Hazel دریافت می‌کنند. این جوایز قرار است در تاریخی نامشخص طی فصل آخر ونگارد و وارزون به خریداران داده شود.

ماه آینده در واقع یک ماه بزرگ برای فرنچایز Call Of Duty است و تا عرضه نسخه بعدی این سری چیزی نمانده است و اکتیویژن هم می‌خواهد مطمئن شود که بازیکنان خودش را حفظ می‌کند. با عرضه باندل‌هایی مثل باندل‌های آمبرلا آکادمی و ترمیناتور، طرفداران فعلا خیالشان از بابت موارد ظاهری این بازی راحت است.

نظر شما در مورد باندل جدید Vanguard و Warzone چیست؟ باندل موردعلاقه شما کدام باندل است؟ ممنون می‌شویم که نظر خودتان را در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید.

 

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا