#مهسا_امینی

تصویر اصلی فصل اول Call of Duty: Vanguard لو رفت!

سه اپراتور و سه سلاح جدید

فصل اول Call of Duty: Vanguard

اخیرا یک تصویر از فصل اول Call of Duty: Vanguard لو رفته که نشان می‌دهد سه شخصیت جدید به همراه چند سلاح متفاوت به این عنوان اضافه خواهند شد.

معمولا اکتیویژن شرکتی نیست که اطلاعات آن برای مدت خاصی محفوظ بماند و خیلی سریع همه چیز درباره عناوین مختلف آن لو می‌رود! برای مثال از هم‌اکنون می‌توانیم تقریبا مطمئن باشیم که بازی بعدی سری Call of Duty با عنوان Modern Warfare 2 عرضه می‌شود و همچنین فصل اول عنوان Vanguard نیز شامل سه اپراتور جدید و دو (یا سه) سلاح جدید می‌شود. با این حساب این بازی جدید نیز دقیقا مثل دو عنوان قبلی به صورت فصلی آپدیت می‌شود و طی هر سیزن نیز باید شاهد آمدن اپراتورهای جدید و سلاح متفاوتی باشیم که باید برای مکس کردن سطح آن‌ها، روز و شب Shipment بازی کنید!

حال همانطور که در این تصویر می‌بینید، ظاهرا این سه شخصیت در همان نقشه جدید عنوان Warzone، یعنی Caldera قرار دارند که احتمالا یک مپ جداگانه و کوچک، از بخشی از آن هم به بخش مولتی‌پلیر Vanguard اضافه خواهد شد. این عکس توسط یکی از پیج‌های معتبر و معروفی لو رفته که سایز آپدیت بازی‌های مختلف را قرار می‌دهد و حال اعلام کرده که فصل اول بازی Call of Duty: Vanguard چیزی حدود ۴۰ گیگابایت از فضای حافظه داخلی کنسول شما را اشغال خواهد کرد.

چنان که در داده‌های استخراج شده از بازی مشاهده شده، سه اپراتور جدید به نام‌های آنا (Anna) لویس (Luise) و فرنسیس (Francis) در فصل اول به بازی اضافه خواهند شد که در تصویر فوق هم حاضر هستند. همچنین در دست هرکدام از این کاراکترها یک سلاح جدید دیده می‌شود که نام آن‌ها هنوز مشخص نیست، اما می‌توان گفت که آنا یک تفنگ جدید در دسته SMG و دو شخصیت دیگر هرکدام یک Assault Rifle و Sniper Rifle را در دست دارند. لازم به ذکر است که جزئیات داستانی این فصل و نقش هرکدام از این شخصیت‌ها در آن، به زودی در قالب یک تریلر منتشر خواهد شد تا ببینیم تسک فورس ونگارد بعد از پایان بی سر و ته بازی، نهایتا به چه اطلاعاتی از پروژه‌های مخفی نازی‌ها دست پیدا کرده است!

همچنین با شروع فصل جدید، برخی جزئیات و ایستراگ‌های جدید هم به بخش زامبی ونگارد اضافه خواهد شد که داستان این بخش را گسترده‌تر خواهد کرد. به علاوه، برای طرفداران بتل رویال نیز قابلیت اضافه کردن اسلحه این بازی به Warzone فراهم خواهد شد تا در نقشه جدید هم بتوانید از آن‌ها استفاده کنید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا