اولین تریلر بازی Call of Duty: Vanguard منتشر شد

روایتی قدیمی با گرافیک بهتر

طی یک رویداد آنلاین که در عنوان Warzone برگزار شده بود، بالاخره اولین تریلر بازی Call of Duty: Vanguard منتشر شد که در آن می‌توانید جزئیات فراوانی را از جمله سبک گیم پلی و همچنین داستان مشاهده کنید.

پس از مدت‌ها دنبال کردن شایعات و اخبار مختلف درباره عنوان Vanguard، به نظر می‌رسد که بالاخره وقت آن فرا رسیده تا شاهد اولین تریلر از این بازی جدید در سری Call of Duty باشیم. این عنوان جدید که با همکاری دو استویدو Sledgehammer Games و Treyarch ساخته شده، حال و هوای سری را یکبار به سمت جنگ جهانی دوم خواهد برد؛ کاری که چند سال پیش باز هم با WWII انجام شده بود و اینبار با نوآوری‌های دیگری همراه است.

جزئیات تریلر بازی Call of Duty: Vanguard خبر از جنگ در چند جبهه مختلف را می‌دهد

در تریلر تازه منتشر شده، شاید مهم‌ترین موردی که دیده می‌شود و خود سازندگان هم روی آن تاکید دارند، این است که داستان بازی در چندین جبهه مختلف روایت می‌شود. برای مثال در ابتدا نشان داده می‌شود که ظاهرا جنگ در جبهه آفریقای شمالی با سربازان انگلستان دنبال می‌شود. سپس در غرب اروپا شعله دیگری از همین جنگ توسط سربازان گروه Airborne آمریکایی رو به خاموشی می‌رود. اما در حالی که عنوان WWII تنها روی همین جبهه غرب تمرکز داشت، در این بازی جدید ظاهرا جنگ بین آمریکا و ژاپن و همچنین جبهه شوروی سابق و آلمان نازی هم به تصویر کشیده خواهد شد تا شاهد یک نمای کلی از جنگ جهانی دوم و تمامی جوانب مختلف آن باشید.

جدای از این موضوع نیز اگر به جزئیات تریلر دقت کنید، کاملا مشخص است که بخش‌هایی از گیم پلی بازی به نمایش گذاشته شده تا یک پیش‌نمایش از نحوه کشتن دشمنان خود را ببینید. همچنین نشان دادن نیرو هوایی و تانک‌ها بدون شک به این مورد اشاره دارند که قرار است در Vanguard نیز به مانند عناوین قدیمی سری Call of Duty، بر آن‌ها سوار شده و یک گیم پلی جداگانه در حالت داستانی یا حتی Multiplayer را تجربه کنید.

بازی Call of Duty: Vanguard برای عرضه در تاریخ ۱۴ آبان (۵ نوامبر) در کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس – اس، ایکس باکس وان، پلی استیشن 5، پلی استیشن 4 و همچنین پلتفرم رایانه شخصی در نظر گرفته شده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا