#مهسا_امینی

تریلر جدید Call of Duty: Vanguard زمان دقیق عرضه بازی را اعلام می‌کند

کمتر از یک ماه

تریلر جدید Call of Duty: Vanguard به تازگی منتشر شده و در پایان آن می‌توان زمان اصلی و دقیق عرضه این بازی را مشاهده کرد. همچنین این ویدیو شامل برخی جزئیات از سه بخش داستانی، چند نفره و زامبی در قالب یک کلیپ ۳۰ ثانیه‌ای می‌شود.

بازی Call of Duty: Vanguard نام عنوانی است که در سال ۲۰۲۱ راه هر ساله سری ندای وظیفه را ادامه می‌دهد و این بار دوباره همه چیز را به دوران جنگ جهانی دوم می‌برد. با این وجود Vanguard در عین شباهت‌هایی که با عناوین قدیمی سری با داستان جنگ جهانی دوم دارد، تفاوت‌های بسیاری را هم ایجاد کرده که روایت شکست هیتلر را کمی تغییر می‌‌دهد! به نحوی که در اینجا ما حتی پیش از عرضه بازی هم می‌دانیم که طبق تاریخ آلمان نازی شکست می‌خورد، اما پس از این شکست و سقوط برلین، یک پروژه جدید به نام Phoenix توسط جنرال‌های آلمانی در نظر خواهد بود تا نتیجه جنگ برعکس شود؛ برلین سقوط کرد، اما از خاکستر آن قدرت تازه‌ای بر می‌خیزد!

همچنین در بازی ما کنترل شخصیت‌های مختلفی را به دست خواهیم گرفت که هرکدام در جنگ جهانی دوم در یک جبهه حضور داشته و ویژگی خاصی دارند. در واقع نیرو بریتانیایی SOE این افراد را جمع می‌کند و چنان که پیداست آرتور کینگزلی (Arthur Kingsley) نیز فرمانده گروه خواهد بود. نام این گروه ونگارد (Vanguard) است و به نحوی وظیفه دارند تا به برلین رفته و جلوی پروژه مورد نظر نازی‌ها را بگیرند. با این حال هنوز هیچ اطلاعاتی از این پروژه خاص در دسترس نیست و شاید همین کنجکاوی باعث شود تا نتیجه عجیبی بعد از جنگ جهانی دوم را شاهد باشیم. اما برای پایان این کنجکاوی انتظار چندانی لازم نیست، چراکه زمان دقیق عرضه بازی Call of Duty: Vanguard همراه با یک تریلر اعلام شده و نشان می‌دهد که کمتر از یک ماه به عرضه این عنوان وقت باقی مانده است.

تریلر جدید Call of Duty: Vanguard و تاریخ دقیق انتشار بازی

در تریلر چندان صحنه جدید و جالبی در رابطه با داستان بازی منتشر نشده که قابل بحث باشد، اما جزئیات زمان عرضه نشان می‌دهند که در آمریکای شمالی ظاهرا حتی یک روز زودتر کاربران کنسول‌های بازی می‌توانند Vanguard را دریافت کنند. به نحوی که روز ۱۳ آبان (۴ نوامبر) ساعت ۷:۳۰ این بازی برای کاربران این قاره در دسترس بوده و همچنین نسخه جهانی Vanguard نیز دقیقا در همین زمان برای پلتفرم رایانه شخصی عرضه خواهد شد، در حالی که کاربران کنسول‌های پلی استیشن و ایکس باکس نسخه جهانی را یک روز بعد در ۱۴ آبان دریافت خواهند کرد.

لازم به ذکر است که در تریلر جدای از بخش داستانی و زامبی، اشاره شده که ۲۰ نقشه مختلف برای بخش چند نفره وجود دارد که همگی پس از انتشار قابل دسترس خواهند بود. همچنین گفته شده که اگر این بازی با استقبال طرفداران همراه باشد ظاهرا داستان Vanguard 2 و Vanguard 3 از هم‌اکنون مد نظر سازندگان قرار دارد تا بعدها باز هم شاهد شخصیت‌های این گروه باشیم!


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا