چگونه باندل کوین دورنت در کالاف دیوتی وارزون 2 و مدرن وارفر 2 را دریافت کنیم؟

پس از فوتبال، نوبت به ورزش زیبای بسکتبال رسیده است!

چگونه باندل کوین دورنت در کالاف دیوتی وارزون 2 و مدرن وارفر 2 را دریافت کنیم؟ نیما خدارحمی ۰ ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ اخبار بازی
کوین دورنت در کالاف دیوتی

بازی‌های کالاف دیوتی وارزون 2 و مدرن وارفر 2، همیشه رابطه بسیار خوبی با ورزشکاران حرفه‌ای داشته‌اند. حال طبق اخباری جدید، ما به زودی شاهد کوین دورنت (Kevin Durant) بازیکن تیم بسکتبال فینکس سانز در این دو بازی خواهیم بود. اما کوین دورنت در کالاف دیوتی چگونه بازگشایی شده و چه چیزهایی را به همراه خود به بازی می‌آورد؟

پس از حضور لیونل مسی (Lionel Messi)، پل پوگبا (Paul Pogba) و نیمار (Neymar) در بازی‌های کالاف دیوتی در دوران جام جهانی قطر، حال که زمان پلی آف‌های سال ۲۰۲۳ لیگ ان بی ای فرا رسیده، ما شاهد کوین دورنت در کالاف دیوتی مدرن وارفر 2 و وارزون 2 خواهیم بود. در ادامه به زمان انتشار، قیمت، نحوه بازگشایی و محتوای باندل کوین دورنت در کالاف دیوتی می‌پردازیم.

زمان انتشار باندل کوین دورنت در وارزون 2 و مدرن وارفر 2

با توجه به توییت انتشار یافته در صفحه رسمی کالاف دیوتی در توییتر، ما شاهد انتشار باندل دورنت در تاریخ ۱۰ می ۲۰۲۳، برابر با ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ در این بازی خواهیم بود. این باندل همراه با انتشار آپدیت فصل سوم کالاف دیوتی منتشر خواهد شد.

نحوه بازگشایی و قیمت باندل کوین دورنت

باندل دورنت دقیقا مانند باندل سه فوتبالیست معروف به صورت رایگان عرضه نشده و شما باید برای دستیابی به این اپراتور آن را از فروشگاه بازی خریداری کنید. این باندل در تاریخ پیش‌تر ذکر شده از بخش Featured یا Most Popular با قیمت ۲۴۰۰ CP قابل دسترسی و خریداری خواهد بود.

محتوای باندل کوین دورنت در کالاف دیوتی

همانطور که انتظار می‌رفت، باندل دورنت باندلی کامل و مملو از محتوای ارزنده خواهد بود. ما در این باندل در کنار اپراتور کوین دورنت، حرکت Finishing Move با نام Deadly from Downtown، بلوپرینت‌های Reap This و Easy Money، صفحه بارگزاری Ankle-Breaker، چارم زیبای B-Ball، لوگوی KD Baller و استیکر تفنگ Hoops را دریافت می‌کنیم.

در پایان لازم به ذکر است با توجه به باندل‌های ورزشی انتشار یافته، انتظار می‌رود در آینده باندل‌های ورزشی بیشتری در بازی‌های کالاف دیوتی مدرن وارفر ۲ و وارزون ۲ به انتشار برسد. نظر شما درباره باندل کوین دورنت در کالاف دیوتی وارزون 2 و مدرن وارفر 2 چیست؟ آیا شما این باندل بسکتبالی را خریداری می‌کنید؟ در انتظار نظرات شما هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا