آپدیت فصل سوم وارزون 2

هرآنچه از آپدیت فصل سوم وارزون 2 می‌دانیم

جذاب‌ترین فصل وارزون 2 جذاب‌تر از پیش می‌شود!

ما به زودی به نیمه فصل سوم وارزون 2 نزدیک می‌شویم و تعجبی نیست که اطلاعات قابل توجهی درباره آن در فضای اینترنت پخش شده است. آپدیت فصل سوم وارزون 2 با انبوهی از محتویات جدید از جمله تفنگ‌ها و حالتی نو، در آینده نه چندان دور در اختیار ما قرار می‌گیرد!

فصل سوم وارزون 2، چیزهای زیادی را به این بتل رویال محبوب افزود و پس از دو فصل نه چندان جذاب، فصل سوم توانست نظر کاربران را جلب کند. اما این پایان کار نبوده و آپدیت فصل سوم وارزون 2 قصد دارد ما را بیش از پیش با انتشار محتوای جدید شگفت زده کند. سلاح‌ها و حالت‌های جدید، تنها بخشی از این به روزرسانی هستند. در ادامه تمام اطلاعات انتشار یافته از این فصل از وارزون 2 را با شما به اشتراک می‌گذاریم.

برخی از تغییرات اساسی فصل سوم وارزون 2، تغییراتی قابل توجه در نحوه حرکت، رفع مشکلات تفنگ‌ها و البته افزودن تک تیر انداز افسانه‌ای Intervention بود که همه را دیوانه خود کرد. محتوای نیمه دوم فصل سوم وارزون 2 مانند نیمه ابتدایی این فصل جذاب بوده و بسیاری از کاربران در انتظار آن هستند.

تاریخ انتشار احتمالی آپدیت فصل سوم وارزون 2

طبق اطلاعات انتشار یافته، ما باید منتظر انتشار آپدیت فصل سوم وارزون 2 در روز چهارشنبه، ۱۰ می ۲۰۲۳، برابر با ۲۰ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ باشیم. البته نباید فراموش کرد که این تاریخ توسط توسعه دهندگان تایید نشده است.

بتل پس فصل سوم در روز ۱۴ ژوئن، برابر با ۲۴ خرداد ماه سال ۱۴۰۲ به پایان رسیده و به روزرسانی ریلودد هر فصل تقریبا همیشه در نیمه آغاز و پایان بتل پس به انتشار می‌رسد. از سوی دیگر به روزرسانی‌های بزرگ کالاف دیوتی در روزهای چهارشنبه عرضه می‌شوند. از همین رو محتمل‌ترین تاریخ انتشار آپدیت، روز ۱۰ می ۲۰۲۳ است.

تفنگ‌های جدید آپدیت فصل سوم وارزون 2

هر آپدیت بزرگ دنیای کالاف دیوتی میزبان چندین تفنگ جدید بوده و آپدیت فصل سوم وارزون 2 نیز از این قائده مستثنی نیست. پس از عرضه دو تفنگ Intervention و Cronen Squall، ما باید شاهد دو پیستول جدید باشیم. لازم به ذکر است که عرضه این دو تفنگ توسط توسعه دهندگان نیز تایید شده است.

با توجه به توییتی که صفحه کالاف دیوتی به زبان ژاپنی در شبکه توییتر به انتشار رساند، ما شاهد دو پیستول Tango 0 و Automatic .50 GS Desert Eagle خواهیم بود. بلاگ کالاف دیوتی پیستول ابتدایی را یک ماشین پیستول قوی، با سرعت شلیک و با قابلیت شخصی سازی بسیار بالا معرفی کرد! آن‌ها پیستول دوم را پیستول شخصی سازی شده بسیار قوی اتوماتیک با قدرت عقب راندن دشمنان معرفی کردند.

در زمان انتشار این مطلب هیچ خبری از نحوه بازگشایی این دو پیستول در بازی به انتشار نرسیده است، با این حال ما باور داریم که نحوه بازگشایی هر دو پیستول شبیه به نحوه بازگشایی Crossbow از فصل دوم خواهد بود.

حالت رنکد (Ranked) وارزون 2 در آپدیت فصل دوم

در زمان انتشار بخش اول فصل سوم، استودیو اینفینیتی وارد (Infinity Ward) از انتشار حالت قهرمانی یا همان رنکد برای بخش وارزون 2 در این فصل خبر داد. حال ما باور داریم که این حالت مورد انتظار همزمان با انتشار آپدیت فصل سوم وارزون 2 در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

در زمان انتشار این مطلب، هیچ اطلاعات رسمی از حالت رنکد وارزون 2 در دسترس نبوده، با این حال می‌توان انتظار داشت که روش پیشرفت در این بخش دقیقا مانند روش پیشرفت در بخش فوق العاده موفق رنکد بازی کالاف دیوتی مدرن وارفر ۲ باشد. همانطور که احتمالا مطلع هستید، در بخش آنلاین چند نفره بازی کالاف دیوتی مدرن وارفر ۲ شما با پیشرفت در حالت رنکد به Skill Division بالاتر صعود کرده و در نتیجه آن بلوپرینت‌های اختصاصی، اسکین‌های اختصاصی اپراتورها و بسیاری جوایز جذاب دیگر دریافت می‌کنید.

از لحاظ گیم پلی، بسیاری از فعالان باور دارند که بخش رنکد بازی وارزون 2 برگرفته از دو حالت Iron Trials و Titanium Trials از وارزون اصلی باشد. اگر به خاطر داشته باشید در این دو بخش سلامت کاربران افزایش یافته و به طور همزمان قیمت وسایل مختلف در فروشگاه بازی افزایش یافت و این دو موضوع سبب شد که کاربرانی با مهارت بیشتر، شانس بیشتری در موفق شدن در بتل رویال وارزون داشته باشند.

در حال حاضر این تمام اطلاعاتی است که از آپدیت فصل سوم وارزون 2 به انتشار رسیده و همانگونه که در این مطلب نیز اشاره شد، بسیاری از اطلاعات انتشار یافته توسط توسعه دهندگان تایید نشده‌اند. با این وجود انتظار می‌رود طی هفته آینده تمام اطلاعات رسمی درباره فصل سوم این بازی به انتشار برسند.

نا گفته نماند که استودیو اینفینیتی وارد برنامه‌های بسیاری برای بازی مدرن وارفر ۲ نیز دارد. از جمله برنامه‌های آن‌ها می‌توان به افزودن احتمالی قسمت سوم بخش Raid و مانند همیشه چندین نقشه جدید، در کنار پلی لیست‌های جذاب اشاره داشت.

بازی کالاف دیوتی وارزون 2 در حال حاضر به طور کاملا رایگان برای کنسول‌های نسل هشتمی پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان، کنسول‌های نسل نهمی پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس/سری اس و البته رایانه شخصی در دسترس است. نظر شما درباره محتویات آپدیت فصل سوم وارزون 2 چیست؟ فکر می‌کنید بخش دوم این فصل می‌تواند مانند بخش ابتدایی آن قوی ظاهر شده و بار دیگر کاربران را به سوی این بازی روانه کند؟ نظرات خود درباره این فصل و به طور کلی تمام بازی کالاف دیوتی وارزون 2 را با ما به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


نظرات

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا