به مناسبت سال نو حالت جدیدی به COD: Modern Warfare اضافه شد

این حالت تا پایان سال جاری میلادی در دسترس خواهد بود

سال نو Call of Duty: Modern Warfare

Infinity Ward و Activision به مناسبت سال نو میلادی حالت جدیدی به بازی COD: Modern Warfare اضافه کردند. در این حالت به جای استفاده از اسلحه، باید با گوله‌های برف به استقبال حریفان بروید.

در روزهای پایانی سال ۲۰۲۰ میلادی شاهد تخفیفات ویژه از سوی ناشران هستیم. همچنین بیشتر شرکت‌های بازی‌سازی برای این روزها حالت‌های جدیدی به بازی‌های‌شان اضافه می‌کنند که برخی از آن‌ها در نوع خود جالب است. حال استودیو Infinity Ward و شرکت Activision هم از این رویه پیروی و محتوای جدیدی را به نسخه‌های اخیر سری Call of Duty اضافه کرده‌اند.

حال COD: Modern Warfare به استقبال حالت جدیدی به مناسبت سال نو میلادی می‌رود. این حالت زیر مجموعه‌ی Gunfight است و با نام Snowfight شناخته می‌شود. همان‌طور که از اسم آن پیداست، در این حالت بازیکن به جای تفنگ گلوله‌های برف با خود همراه دارد و به رقابت با دیگر بازیکنان می‌پردازد. اگر شما به دنبال این هستید که کمی از خشونت و درگیری‌های معمول Modern Warfare فاصله بگیرید و استراحتی به خودتان بدهید، این حالت جدید را حتما امتحان کنید، لذت اصلی زمانی‌ست که با دوستان‌تان به تجربه‌ی این حالت بپردازید.

به‌روزرسانی مشابه‌ای برای عنوان Call of Duty: Mobile هم وجود دارد که حالت جدیدی به نام Prop Hunt را به بازی اضافه می‌کند و تا ۱۰ دی ۱۳۹۸ (۳۱ دسامبر ۲۰۱۹) قابل بازی است

عنوان Call of Duty: Mobile در اوایل ماه اکتبر برای تلفن‎‌‌های همراه منتشر شد و در ماه اول انتشار خود توانست بیش از ۱۴۵ میلیون بازیکن و حدود ۵۴ میلیون دلار درآمد داشته باشد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا