آمار دانلود Call of Duty: Mobile در ماه اول به ۱۴۸ میلیون رسید

آمار خیره کننده‌ای که از بازی‌های Fornite و PUBG بیشتر است

آمار دانلود Call of Duty: Mobile

آمار دانلود Call of Duty: Mobile در ماه اول نشان موفقیت این بازی است که با رقم ۱۴۸ میلیون بار دانلود توانست رکورد خیره‌کننده‌ای را به ثبت برساند.

بازی Call of Duty: Mobile یک عنوان تیر‌اندازی اول شخص برای گوشی‌های همراه است که در روز اول انتشار نزدیک به دو میلیون بار دانلود شد. در روز دوم این رقم به ۲۰ میلیون رسید و در روز چهارم این رقم به ۳۵ میلیون بار دانلود افزایش یافت. همچنین طبق آمار و ارقام منتشر شده بازی Call of Duty: Mobile در هفته‌ی اول ۱۰۰ میلیون بار دانلود شد. حال بعد از گذشت چند روز از پایان ماه اول انتشار، آمارها نشان می‌دهد که بازی Call of Duty: Mobile در ماه اول خود ۱۴۸ میلیون بار دانلود شده است.

این رقم با اختلاف بسیار زیادی از بازی‌های رقیب خود یعنی Fornite و PUBG بیشتر است. بازی PUBG در ماه اول انتشار آمار ۶۳ میلیون بار دانلود را ثبت و بازی Fornite ماه اول خود را با آمار ۳۰ میلیون دانلود سپری کرد. طبق آمار منتشر شده توسط Sensor Tower، بازی Call of Duty: Mobile دومین بازی پردانلود در ماه اول انتشار است. در جایگاه اول این لیست بازی شرکت نیانتیک یعنی Pokemon Go قرار دارد.

آمار دانلود Call of Duty: Mobile
به دلیل دسترسی راحت به میزان دانلود بازی‌ها در App Store، آمار از روی این فروشگاه منتشر می‌شود.

Call of Duty: Mobile یک عنوان رایگان است که توسط استودیوی TiMi Studios ساخته و کار نشر آن را شرکت Activition بر عهده گرفته است. این بازی در تاریخ ۹ مهر ۱۳۹۸ (۱ اکتبر ۲۰۱۹) برای پلتفرم‌های اندروید و iOS منتشر شد و علاقه‌مندان می‎توانند بازی را از App Store و Google Play دانلود کنند. در کنار این موضوع آخرین عنوان ساخته شده از فرانچایز Call of Duty با نام Call of Duty Modern Warfare برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌‌های شخصی منتشر شده است. نظر خود را در خصوص این خبر با ما به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا