استودیوی سازنده اصلی بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 مشخص شد

کدام استودیو هدایت کننده اصلی این عنوان است؟

استودیوی سازنده اصلی بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 مشخص شد عرفان بدری ۰ ۲۹ مرداد ۱۴۰۲ اخبار بازی
سازنده اصلی بازی Call of Duty: Modern Warfare 3

این طور که اعلام شده، استودیوی اسلج‌همر گیمز (Sledgehammer Games) سازنده اصلی بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 است و توسعه آن را هدایت می‌کند. البته کمپین این عنوان با مشارکت استودیوی اینفینیتی وارد (Infinity Ward) در حال ساخت است و همچنین استودیوی تری‌آرک (Treyarch) نیز همکاری نزدیک در ساخت بخش زامبی آن دارد.

سال ۲۰۲۳ قرار است تا یک سال متفاوت و بی‌سابقه برای مجموعه Call of Duty باشد، زیرا برای اولین بار قرار است در این سال شاهد انتشار نسخه جدیدی از زیرمجموعه‌های آن دقیقا یک سال پس از نسخه قبلی باشیم. البته برنامه از ابتدا این نبوده و اکتیویژن (Activision) قصد داشت امسال را به سری استراحتی بدهد و در عوض یک دی‌ال‌سی پولی بزرگ و پرمحتوا را که شامل ماموریت‌های جدید داستانی نیز می‌شد، برای بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 عرضه کند، با این حال برنامه‌ها عوض شد و امسال قرار است شاهد انتشار بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 در قالب یک عنوان جدا و کامل باشیم.

حالا اخیرا شرکت اکتیویژن اطلاعات جدیدی از آن منتشر و همچنین استودیوی سازنده اصلی بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 را نیز اعلام کرده است. طبق اعلام اکتیويژن، استودیوی اسلج‌همر گیمز که سابقه ساخت بازی‌های Call of Duty: WWII و Call of Duty: Vanguard را دارد، توسعه این بازی را هدایت می‌کند و در اصل باید آن را سازنده اصلی این اثر دانست. با این حال استودیوی اینفینیتی وارد در ساخت کمپین بازی و استودیوی تری‌آرک در ساخت بخش زامبی آن با اسلج‌همر همکاری می‌کنند. همچنین قبلا اعلام شده بود که استودیوهای بیناکس (Beenox)، دیمن‌ور (Demonware)، ریون سافتور (Raven Software) و استودیو های مون (High Moon Studios) نیز در تولید این مشارکت دارند. به اضافه این‌ها، بخش طراحی مرکزی اکتیویژن، بخش تکنولوژی مرکزی اکتیويژن، شعبه شانگهای اکتیویژن و استودیوی تویز فور باب (Toys for Bob) نیز در توسعه این عنوان مورد انتظار دخیل هستند.

بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 برای عرضه در تاریخ ۱۰ نوامبر ۲۰۲۳ (۱۹ آبان ۱۴۰۲) برنامه‌ریزی شده است. این عنوان برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس سری اس، ایکس‌باکس سری ایکس، ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵ و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار خواهد گرفت.

3 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا