آیا دو نقشه‌ی کلاسیک برای Call of Duty: Modern Warfare در راه است؟

دیتاماینرها فایل‌هایی در خصوص دو نقشه‌ی جدید پیدا کرده‌اند

آیا دو نقشه‌ی کلاسیک برای Call of Duty: Modern Warfare در راه است؟ نیکان صبوری ۰ ۰۴ اسفند ۱۳۹۸ اخبار بازی
نقشه‌ی کلاسیک Call of Duty

طبق گزارش دیتاماینر‌ها از بازی Call of Duty: Modern Warfare به نظر می‌رسد که دو نقشه‌ی کلاسیک دیگر از به این عنوان اضافه خواهد شد.

توسعه‌دهندگان بازی‌های آنلاین همیشه در حال برنامه‌ریزی برای آینده و به‌روز‌رسانی‌های بعدی خود هستند. به همین سبب آن‌ها در پچ‌ها و آپدیت‌های قبلی معمولا داده‌هایی را به صورت آماده قرار می‌دهند که خوراک بسیار خوبی برای استخراج‌کنندگان اطلاعات خواهد بود؛ افرادی که با استفاده از نرم‌افزارهای مخصوص، شروع به جستجو در داخل داده‌ها و اطلاعات بازی می‌کنند.

به‌تازگی شرکت اکتیویژن دو به‌روزرسانی جدید طی دو روز برای بازی Call of Duty: Modern Warfare منتشر کرد. طبق اطلاع رسمی اکتیویژن این به‌روزرسانی‌ها بیشتر برای رفع چند باگ بود، ولی با توجه به گزارش‌های به دست آمده از دیتاماینر‌ها در آپدیت‌های جدید، تصویر دو نقشه‌ی کلاسیک از قسمت اول Modern Warfare به داده‌های بازی اضافه شده است که احتمالا از حضور آن‌ها در بازی در آینده خبر می‌دهد.

Killhouse نقشه‌ی کوچکی است که در طراحی آن از مرحله‌ی تمرینی F.N.G بازی Call of Duty 4 : Modern Warfare الهام گرفته شده بود. نقشه‌ی دیگر Broadcast نام دارد که پایه‌های این نقشه از روی ایستگاه تلویزیونی مرحله‌ی Charlie Don’t Surf است. هر دو نقشه بین طرفداران سری Call of Duty شهرت خوبی دارد.

معمولا اطلاعاتی که دیتاماینر‌ها استخراج می‌کنند، بیشتر از یک گزارش ساده اعتبار دارند و به واقعیت نزدیک‌تر است، ولی در کل هنوز اکتیویژن یا توسعه‌ی دهنده‌ی این بازی یعنی استودیوی Infinity Ward این موضوع را تایید یا تکذیب نکرده‌اند. بسیاری احتمال می‌دهند که این به‌روزرسانی در فصل سوم به نقشه‌های بازی اضافه خواهد شد. همچنین بر اساس گزارش اخیر وب‌سایت VGC به نظر می‌رسد حالت بتل رویال بازی Call of Duty: Modern Warfare با نام Warzone در ماه مارس سال جاری میلادی به بازی اضافه شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا