شایعه انتشار Call of Duty Modern Warfare 3 Remastered چقدر حقیقت دارد؟

امیدی که ظاهرا ناامید شده است

شایعه انتشار Call of Duty Modern Warfare 3 Remastered چقدر حقیقت دارد؟ سورنا رضایی ۰ ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ اخبار بازی
شایعه انتشار Call of Duty Modern Warfare 3 Remastered

در پی آپلود یک بازی جدید روی دیتابیس پلی‌استیشن، شایعه انتشار Call of Duty Modern Warfare 3 Remastered بار دیگر مطرح شده است.

اکتیویژن چند سال پیش تصمیم گرفت در کنار عرضه نسخه‌های جدید کال آو دیوتی، ریمستر مجموعه مدرن وارفر را توسعه داده و به بازار بفرستد. نتیجه اتخاذ چنین تصمیمی، Call of Duty: Modern Warfare Remastered بود که در کنار Call of Duty: Infinite Warfare و در سال ۲۰۱۶ میلادی عرضه شد. از آنجایی که انتشار ریمستر مورد استقبال قرار گرفت، ناشر آمریکایی Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered را در سال ۲۰۲۰ برای پلتفرم‌های مختلف در دسترس قرار داد. حال و با گذشت یک سال، طرفداران منتظر ریمستر سومین و آخرین نسخه مدرن وارفر هستند.

اکتیویژن اخیرا یک بازی جدید در دیتابیس پلی‌استیشن آپلود کرد و همین اقدام باعث شد شایعه انتشار Call of Duty Modern Warfare 3 Remastered بار دیگر توجه‌ها را به خود جلب کند. ناشر آمریکایی در بخش اطلاعات بازی هیچ اشاره‌ای به نام رسمی محصول نکرد و تنها جمله We Love Dogs را نام نوشت. از دیگر اطلاعات پیرامون بازی مجهول می‌توان به حجم ۴۳.۹۷ گیگابایتی و رده سنی «نامناسب برای افراد زیر ۱۷» اشاره کرد. Modern Warfare 3، یکی از اولین بازی‌های اکشن اول شخصی بود که در آن مکانیکی برای کنترل سگ‌ها وجود داشت. این موضوع باعث شد گروهی از کاربران فضای مجازی گمان کنند بازی مجهول در واقع ریمستر مدرن وارنر 3 است.

نخستین باری نیست که شایعه انتشار Call of Duty Modern Warfare 3 Remastered مطرح می‌شود. TheMW2Ghost، یکی از افشاگرهایی است که با محوریت کال آو دیوتی فعالیت می‌کند. او چندی پیش مدعی شده بود Modern Warfare 3 Remastered در سه ماهه دوم سال جاری میلادی در دسترس علاقه‌مندان قرار می‌گیرد. TheMW2Ghost همچنین عقیده داشت بود محصول جدید اکتیویژن به مدت یک ماه در انحصار پلی‌استیشن بوده و سپس برای دیگر پلتفرم‌ها در دسترس قرار می‌گیرد.

در حالی که مدت زیادی از به وجود آمدن گمانه‌زنی‌ها نمی‌گذشت، اکانت توییتری Justin (با نام کاربری justinxrubin) اعلام کرد بازی مجهول در واقع Diablo IV است. او مدعی شده حین بررسی فایل‌ها لوگو نسخه جدید دیابلو را یافت. اگرچه Justin مطمئن به نظر می‌رسد، نباید از توجه به یک نکته مهم غافل شد. بازی مجهول در بخش پلی‌استیشن 5 دیتابیس آپلود شده در حالی که تا به این لحظه صحبتی از نسخه‌های نسل نهمی Diablo IV به میان نیامده است. از همین رو، احتمال نادرست بودن ادعای کاربر توییتری وجود دارد.

Call of Duty Modern Warfare 3، دنباله‌ای برای Call of Duty Modern Warfare 2 به شمار می‌رود. در پی اتفاقاتی که رخ داد، اعضای گروه تسک فورس 141 با همکاری دلتا فورس وسرویس هوایی ویژه (S.A.S) به دنبال ولادیمیر ماکاروف هستند؛ تروریستی که با اقدامات خود جنگی بزرگ را راه انداخته است. محصول اکتیویژن به خاطر داستان و عدم نوآوری انتقادهایی را دریافت کرد. با این حال، عملکرد بسیار خوبی داشت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا