1%
  • 0/10

کالاف دیوتی مدرن وارفر ۳ و سایبرپانک ۲۰۷۷ را حالا با کیفیت نفسگیر تجربه کنید!

کمک سامسونگ به جامعه‌ی گیمرها!

کالاف دیوتی مدرن وارفر ۳ و سایبرپانک ۲۰۷۷ را حالا با کیفیت نفسگیر تجربه کنید! ۰ ۳۰ آذر ۱۴۰۲ اخبار (گیم) کپی لینک
کالاف دیوتی مدرن وارفر ۳ سامسونگ

به لطف سامسونگ حالا تجربه‌ی بازی‌های کالاف دیوتی مدرن وارفر ۳ و سایبرپانک ۲۰۷۷ با قابلیت +HDR10 به فعالیت لذت‌بخشی تبدیل می‌شود.

اولین بازی که به طور رسمی از قابلیت گیمینگ +HDR10 سامسونگ پشتیبانی می‌کرد یعنی The First Descendant حدودا ۴ ماه پیش رسما رونمایی شد. حالا دو بازی دیگر هم به لیست عناوینی که از این قابلیت پشتیبانی می‌کنند اضافه شده، دو نام بزرگ و محبوب یعنی کالاف دیوتی مدرن وارفر ۳ و سایبرپانک ۲۰۷۷ که از جمله محبوب‌ترین بازی‌های تاریخ محسوب می‌شوند.

پشتیبانی این بازی‌ها از فناوری +HDR10 یعنی شما می‌توانید از این پس عناوینی نظیر کالاف دیوتی مدرن وارفر ۳ را با کیفیتی استثنائی اجرا کنید و لذت ببرید. البته به این شرط که از سخت‌افزاری هماهنگ بهره ببرید.

کالاف دیوتی مدرن وارفر ۳ و سایبرپانک ۲۰۷۷ از +HDR10 روی PC پشتیبانی می‌کنند

اینطور که از خبرها پیداست، ظاهرا این دو بازی جدید را شما می‌توانید در کامپیوترهای شخصی تجربه کنید. اگر با +HDR10 آشنایی ندارید باید بگوییم این قابلیت هم میزان روشنایی بیشتری را ارائه می‌دهد، هم کنتراست را بهبود می‌بخشد و هم اینکه جزئیات بیشتری را به نمایش می‌گذارد. علاوه بر این‌ها، نقاط روشن و تیره هم به بهترین شکل ممکن به نمایش در می‌آیند و تجربه‌ی گیمینگ به شکل قابل توجهی بهبود پیدا خواهد کرد.

Unreal Engine اخیرا پشتیبانی از +HDR10 را هم اضافه کرده و در نتیجه بسیاری از توسعه‌دهندگان بازی می‌توانند بازی‌های خود را با پشتیبانی از این فناوری منتشر کنند. البته بازی The First Descendant فعلا در حالت بتا قرار دارد و قرار است تابستان ۲۰۲۴ رسما در استیم در دسترس قرار بگیرد. کالاف دیوتی مدرن وارفر ۳ هم یک آپدیت دریافت می‌کند و اوایل ۲۰۲۴ با پشتیبانی از قابلیت +HDR10 عرضه می‌شود.

از آن جایی که قابلیت HDR10+ GAMING یک قابلیت کاملا رایگان محسوب می‌شوند، توسعه‌دهندگان بازی نیازی نیست برای اضافه کردن این قابلیت به بازی‌های خود به شرکت خاصی پول بدهند تا از این فناوری استفاده کنند. برای اینکه بتوانید این بازی‌های جذاب را با فناوری یادشده تجربه کنید باید یک گرافیک و مانیتور با پشتیبانی از +HDR10 داشته باشید. اینطور که گفته می‌شود، طی ماه‌های آتی بازی‌های بسیار بیشتری با این قابلیت عرضه خواهند شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments