#مهسا_امینی

حالت زامبی بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 به‌زودی منتشر می‌شود؟

اکتیویژن در حال تدارک محتویات زیادی است

حالت زامبی بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 به‌زودی منتشر می‌شود؟ عرفان بدری ۰ ۰۳ آبان ۱۴۰۱ اخبار بازی
حالت زامبی بازی Call of Duty: Modern Warfare 2

شایعات جدید حاکی از آن است که شرکت اکتیویژن (Activision) در آینده حالت زامبی بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 را منتشر خواهد کرد.

اطلاعات جدید نشان می‌دهد که ممک است حالت زامبی بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 در حال ساخت باشد. این عنوان که به طور رسمی در تاریخ ۲۸ اکتبر (۶ آبان) عرضه خواهد شد، اما مشتریانی که این بازی را پیش‌خرید کرده باشند، می‌توانند از همین حالا شروع به اجرای کمپین داستانی آن کنند. این به بازیکنان اجازه می‌دهد تا کمپین داستانی بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 را قبل از انتشار کامل اجزای بخش چندنفره و کوآپ آن به پایان برسانند.

حالت زامبی به یکی از بخش‌های کلیدی بازی‌های مجموعه Call of Duty تبدیل شده است، اما تمامی ساخته‌های استودیوی اینفینیتی وارد (Infinity Ward) دارای این بخش نیستند، در عوض آثار این استودیو یک حالت کوآپ مخصوص مثل Extinction در Call of Duty: Ghosts و Special Ops در Call of Duty: Modern Warfare دارند. حالت Special Ops در عنوان Call of Duty: Modern Warfare 2 نیز حاضر است، البته ماموریت‌های اولیه آن ممکن است برای برخی از بازیکن‌ها ناامیدکننده باشد. اکنون به نظر می‌رسد که این بازی قرار است به جز بخش کمپین تکنفره، چندنفره و Special Ops شامل حالت زامبی نیز باشد.

این طور که توسط رسانه Insider Gaming گزارش شده است، یک استخراج‌کننده اطلاعات (دیتاماینر) مجموعه Call of Duty با نام کاربری cod_sploitzimgz ارجاعاتی احتمالی به حالت زامبی بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 پیدا کرده است. این اطلاعات شامل اشاره‌هایی به حالت‌های زامبی راند محور و شیوع (Outbreak) می‌شود که ممکن است نشان دهد که اکتیویژن برنامه دارد تا حالت زامبی را برای این بازی در آینده عرضه کند. در حالی که این خبر را هم باید مانند بسیاری از گزارش‌ها که به طور رسمی تائیده نشده‌اند، یک شایعه دانست، اما یک دلیل بزرگ وجود دارد که به واقعی بودن آن اعتبار می‌بخشد. طبق گفته Insider Gaming تصاویری که از این اطلاعات منتشر شده از سوی اکتیویژن به دلیل قانون کپی‌رایت هزاره دیجیتال (DMCA) حذف شده است.

علاوه بر این مدتی پیش شایعه‌ای منتشر شد که خبر از انتشار یک دی‌ال‌سی داستانی برای بخش کمپین تکنفره بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 در سال میلادی آینده خبر می‌داد، زیرا این طور که به نظر می‌رسد این مجموعه قرار است از برنامه عرضه سالانه خود فاصله بگیرد و در سال ۲۰۲۳ قرار نیست شاهد انتشار نسخه جدیدی از آن باشیم. بنابراین منطقی به نظر می‌رسد که اکتیویژن بخواهد یک دی‌ال‌سی داستانی را برای Call of Duty: Modern Warfare 2 به جای یک بازی کامل منتشر کند. شاید حتی اکتیويزن بخواهد حالت زامبی را به این عنوان اضافه کند تا با محتوای بیشتر بتواند مدت زمان طولانی‌تری بازیکنان را سرگرم کند و همچنان در سال بعد نیز آن به تجربه این عنوان بپردازند.

بازیکنان‌ها باید توجه داشته باشند که تا به الان هیچ اطلاعات رسمی‌ای از سوی شرکت اکتیویژن منتشر نشده و بنابراین هیچ چیز تائید شده نیست. پس همه باید منتظر بمانند تا توسعه‌دهندگان برنامه‌های خود را برای آینده با بازیکن‌ها به اشتراک بگذارند. حتی حذف شدن تصاویر نیز چیزی را به طور کامل نمی‌تواند تائید کند. با اینحال یک حالت زامبی برای Call of Duty: Modern Warfare 2 جذاب به نظر می‌رسد و قطعا اگر مانند حالت زامبی دیگر نسخه‌های مجموعه Call of Duty خوش ساخت باشد، بازیکن‌ها از آن به خوبی استقبال خواهند کرد.

همچنین توجه داشته باشید که اگر هم‌اکنون کمپین تکنفره داستانی بازی Call of Duty: Modern Warfare 2‌ را به اتمام برسانید، برای حالت چندنفره این عنوان که تا چند روز دیگر در دسترس قرار خواهد گرفت، پاداش‌های اضافی دریافت خواهید کرد. این پاداش‌های اضافی شامل تقویت‌کننده‌های XP مختلف، انواع مختلفی از آیتم‌های شخصی‌سازی ظاهری و چهار اپراتور و جوایز بیشتری در بازی می‌شود.

بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 در تاریخ ۲۸ اکتبر (۶ آبان) برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، اکس‌باکس وان، اکس‌باکس سری اس و اکس‌باکس سری اکس منتشر خواهد شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا