#مهسا_امینی

تماشا کنید: باگ عجیب بازی Modern Warfare 2 کاربران را شگفت‌زده کرد!

نارنجک معلق!

یکی از کاربران انجمن ردیت به تازگی ویدیویی از نسخه بتای Call of Duty Modern Warfare 2 به اشتراک گذاشته که یکی از باگ های عجیب بازی را به نمایش می‌گذارد!

مدرن وارفر ۲ به عنوان جدیدترین بازی از سری کال آو دیوتی در حال حاضر مراحل ساخت پایانی خود را در استودیوی اینفینیتی وارد (Infinity Ward) طی می‌کند و نسخه نهایی آن، در اوایل آبان ماه به دست بازیکنان خواهد رسید. در این میان، طبق روال همیشه، چند روزی است که نسخه بتای بازی در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفته و شماری از هواداران مشغول تجربه آن هستند.

در همین راستا، به تازگی یکی از بازیکن‌ها ویدیویی از بتای بازی در انجمن ردیت به اشتراک گذاشته که یکی از باگ‌های عجیب و غریب آن را نشان می‌دهد. بر اساس این ویدیو، کاربر مزبور در نقشه Mercado Las Almas وارد یک ساختمان مسکونی شده و بعد از شکستن پنجره آن، به ناگهان کشته می‌شود.

در وهله اول، علت مرگ حسابی عجیب به نظر می‌رسید، تا اینکه با نمایش بازپخش مرگ، مشخص شد که یکی از بازیکنان از آن سوی نقشه نارنجکی را بدون نشانه و هدف به هوا پرتاب می‌کند. این نارنجک در حالی که باید در پشت بام یکی از ساختمان‌ها به زمین برخورد می‌کرد و منفجر می‌شد، اما بعد از برخورد به یک مانع، دوباره اوج گرفته و ناگهان در مقابل پنجره همان ساختمان، بدون برخورد به مانعی، منفجر می‌شود.

این باگ با بازخوردهای زیادی از سوی هواداران روبه‌رو شده است. با این حال، باید توجه داشت که روند ساخت مدرن وارفر ۲ هنوز تکمیل نشده و بازی در حال حاضر در مرحله آزمایش و بررسی قرار دارد. در حقیقت، هدف اصلی از انتشار نسخه بتای یک بازی، پی بردن به مشکلات ریز و درشت آن است که تیم سازنده تمامی ایرادات فنی را تا پیش از عرضه نسخه نهایی، برطرف کند. بدین ترتیب، وجود چنین باگ‌هایی در نسخه بتای مدرن وارفر ۲ چندان دور از انتظار نیست.

یکی از نقشه‌های جدید بازی، Mercado Las Almas نام دارد. محیط این نقشه برگرفته از یک بازار خیابانی کوچک، اما شلوغ بوده که در کشور مکزیک قرار دارد. این نقشه برای حالت ۶ نفر در برابر ۶ نفر (6v6) در نظر گرفته شده و گیمرها را در یک ماموریت مبارزه با کارتل‌های مواد مخدر قرار می‌دهد. به گفته تیم سازنده، مبارزه در این منطقه بسیار چالش‌برانگیز بوده؛ چرا که نقشه مزبور مملو از کوچه‌های باریک و پیچ در پیج بوده و از همه مهم‌تر، بخشی از درگیری‌ها در پشت بام‌ها صورت می‌گیرد.

لازم به ذکر است که نسخه بتای بازی طی روزهای اخیر به طور انحصاری در دسترس کاربران پلی استیشن قرار داشت. از امروز تا روز ۲۳ سپتامبر (یکم مهر)، افرادی که این عنوان را پیش خرید کرده‌اند، می‌توانند به تجربه بتای بازی بپردازند. در ادامه، نسخه بتای بازی در روز ۲۴ تا ۲۶ سپتامبر (۲ تا ۴ مهر) به طور رایگان تقدیم تمامی بازیکنان خواهد شد.

نسخه نهایی بازی Call of Duty Modern Warfare 2 در تاریخ ۲۸ اکتبر سال ۲۰۲۲ میلادی (ششم آبان ماه) برای کنسول‌های پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و همچنین پلتفرم رایانه شخصی منتشر خواهد شد. در صورتی که یکی از نسخه‌های بازی را به طور دیجیتالی پیش خرید کنید، یک هفته زودتر از زمان مزبور، در روز ۲۰ اکتبر (۲۸ مهر)، می‌توانید به بخش کمپین و داستانی بازی دسترسی داشته باشید.

در پایان این خبر، دیدگاه شما در رابطه با باگ عجیب بتای بازی Call of Duty Modern Warfare 2 چیست؟ به نظر شما، آیا این عنوان در زمان عرضه می‌تواند انتظار هواداران و منتقدها را به خوبی برآورده کند؟ فراموش نکنید که نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه سرگرمی به اشتراک بگذارید.


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا