برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

جزئیات حالت رنک بازی Modern Warfare 2 منتشر شدند

مسیر سختی برای بهترین شدن پیش رو داریم!

جزئیات حالت رنک بازی Modern Warfare 2 منتشر شدند ۰ ۲۵ بهمن ۱۴۰۱ اخبار بازی کپی لینک
حالت رنک بازی Modern Warfare 2

زمان زیادی تا انتشار حالت رنک بازی Modern Warfare 2 باقی نمانده است. کاربران زیادی ماه‌ها در انتظار این حالت نشسته و حال توسعه دهندگان با انتشار اطلاعاتی جدید درباره این بخش، عطش ما را بیشتر کردند. با توجه به اطلاعات انتشار یافته، باید گفت این بخش بسیار امیدوار کننده است!

استودیوهای اینفینیتی وارد (Infinity Ward) و البته تری آرک (Treyarch) امروز از اطلاعات جدید مربوط به حالت رنک بازی Modern Warfare 2 رونمایی کردند. حالت رنک این بازی در اواخر سال ۲۰۲۲ و پس از انتشار اولیه بازی تایید شده بود و حال اطلاعات مربوط به آن از جمله نحوه پیشرفت معرفی شدند. شما در حالت رنک بازی مدرن وارفر ۲ به مبارزه در برابر دیگر کاربران حرفه‌ای پرداخته تا مبارزاتی جذاب‌تر را تجربه کنید.

پس از معرفی اولیه حالت رنک توسط توسعه دهندگان، برخی افشاگران متوجه شدند که این حالت به صورت ۴ بازیکن در برابر ۴ بازیکن برگزار خواهد شد. علاوه بر آن، آن‌ها برخی از قوانین حالت رنک را نیز از فایل‌های بازی استخراج کرده و متوجه شدند که قوانین این حالت مشابه قوانین مسابقات لیگ کالاف دیوتی (Call of Duty League، معروف به CDL) خواهند بود. محدودیت‌های اعمال شده در نقشه‌ها و تفنگ‌های بازی، در این حالت دیده خواهند شد. اولین مرتبه حالت رنک توسط استودیو تری آرک طی مسابقات CDL معرفی شد، با این وجود اطلاعات انتشار یافته توسط اینفینیتی وارد در اختیار ما قرار گرفته است.

استودیو اینفینیتی وارد پستی بسیار طولانی را مبنی بر معرفی حالت رنک بازی Modern Warfare 2 منتشر کرد که تمام جزئیات مورد نیاز و تغییراتی که کاربران باید منتظرشان باشند را برای ما شرح داد. پیش از پرداختن به این مطلب بلند بالای اینفینیتی وارد، باید اشاره داشت که تمام تغییرات همزمان با انتشار فصل دوم بازی مدرن وارفر ۲ در دسترس قرار می‌گیرند.

با آغاز فصل دوم بازی Call of Duty Modern Warfare 2، تمام کاربران در دسته برنز (Bronze Division) قرار می‌گیرند. دسته کاربران مبنی بر امتیازاتی که با نام Skill Rating یا به اختصار SR شناخته می‌شوند، مشخص می‌شود. کاربرانی که ۰ الی ۸۹۹ امتیاز داشته باشند، در دسته برنز قرار می‌گیرند. امتیاز SR کاربران همانطور که انتظار می‌رود با نتیجه دریافت شده توسط کاربران در مبارزات کاهش و افزایش می‌یابد. در کنار آن، لازم به ذکر است که عملکرد شخصی هر کاربر بر امتیاز SR تاثیر داشته و تنها ملاک کاهش و افزایش آن نتیجه مبارزه نیست. همچنین، حالت رنک بازی Modern Warfare 2 در قرار گرفتن شما در میان ۲۵۰ کاربر برتر اثر گذار است. در ادامه نگاهی به تمام سطوح حالت رنک خواهیم داشت.

  • از ۰ الی ۸۹۹ امتیاز SR = دسته برنز
  • از ۹۰۰ الی ۲۰۹۹ امتیاز SR = دسته نقره (Silver Division)
  • از ۲۱۰۰ الی ۳۵۹۹ امتیاز SR = دسته طلا (Gold Division)
  • از ۳۶۰۰ الی ۵۳۹۹ امتیاز SR = دسته پلاتین (Platinum Division)
  • از ۵۴۰۰ الی ۷۴۹۹ امتیاز SR = دسته الماس (Diamond Division)
  • از ۷۵۰۰ الی ۹۹۹۹ امتیاز SR = دسته قرمز خونین (Crimson Division)
  • حداقل ۱۰۰۰۰ امتیاز SR = دسته رنگین کمان (Iridescent Division)
  • بیش از ۱۰۰۰۰ امتیاز SR = ۲۵۰ نفر برتر (Top 250)

کاربران باید برای رسیدن به دسته Iridescent به شرکت در مبارزات حالت رنک پرداخته تا پس از آن بتوانند وارد فهرست ۲۵۰ کاربر برتر بشوند. شما برای رسیدن به این دو دسته باید حداقل ۱۰ هزار امتیاز SR جمع آوری کنید که عملیات آسانی نیست. هر دسته پیش از دسته Iridescent دارای سه گروه بوده و پیش از رسیدن به دسته بعدی، باید این سه گروه را پشت سر بگذارید. برای مثال، شما اگر در دسته نقره قرار دارید، باید از سه گروه نقره مختلف عبور کرده و حداقل ۲۱۰۰ امتیاز SR دریافت کنید تا وارد دسته طلا شوید!

توجه داشته باشید که اگر قصد دارید با دوستان خود وارد مبارزات حالت رنک شوید، باید دسته خود را در نظر بگیرید. کاربرانی که در دسته‌های Bronze تا Platinum قرار دارند، می‌توانند بدون مشکل با همدیگر در مبارزات حالت رنک شرکت کنند. کاربرانی که در دسته Diamond و Crimson حضور داشته تنها با یکدیگر قادر به شرکت در مبارزات بوده و نمی‌توانند با کاربران دسته‌های پایین‌تر یا بالاتر از خود هم تیمی شوند. کاربران دسته‌های Iridescent و Top 250 قادر به هم تیمی شدن با کاربران دیگر دسته‌ها نبوده و تنها می‌توانند با کاربران هم دسته وارد مبارزات حالت رنک بازی Modern Warfare 2 شوند.

انتظار می‌رود موفقیتی بزرگ برای حالت رنک بازی مدرن وارفر ۲ پیش رو باشد. در حالی که بسیاری از کاربران از به کار گیری ویژگی SBMM (Skill Based Match Making = چینش مبارزات بر اساس مهارت کاربران) در حالت‌های معمولی بازی چندان دل خوشی ندارند، استفاده از آن در حالت رنک می‌تواند بسیار کاربردی و رضایت بخش باشد.

بازی Call of Duty Modern Warfare 2 در حال حاضر برای تجربه در کنسول‌های نسل هشتمی ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴، کنسول‌های نسل نهمی ایکس باکس سری ایکس/سری اس و پلی استیشن ۵ و رایانه شخصی در دسترس است. نظر شما درباره حالت رنک بازی Modern Warfare 2 چیست؟ فکر می‌کنید این حالت از بازی موفق خواهد شد؟ منتظر نظرات شما هستیم.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments