#مهسا_امینی

نگاهی به تمام تغییرات به روزرسانی نوامبر Modern Warfare 2

به روزرسانی حجم بالایی که ارزشش را داشت!

به روزرسانی نوامبر Modern Warfare 2

به روزرسانی نوامبر Modern Warfare 2 روز گذشته به انتشار رسید و در حالی که حجم بالای آن کاربران را عصبانی کرد، تغییرات اعمال شده توسط آن، این به روزرسانی را به شدت با ارزش جلوه داد و مشکلات زیادی را برطرف ساخت.

روز گذشته اولین به روزرسانی بزرگ بازی Call of Duty Modern Warfare 2 به انتشار رسید و تیم اینفینیتی وارد (Infinity Ward) تمام تغییرات اعمال شده توسط این به روزرسانی و البته به روزرسانی‌های درون بازی طی هفته اخیر را برای عموم به انتشار رسانده که مطالعه آن‌ها خالی از لطف نیست. این به روزرسانی که با کد ۱.۰۸ شناخته می‌شود، تغییراتی اساسی را در گیم پلی بازی ایجاد کرده و همچنین بخش Weapon Tuning را از نو در اختیار کاربران قرار داده است.

ما همیشه گفته‌ایم که هیچ عنوانی کامل نبوده و حتی عنوانی چون مدرن وارفر ۲ که شروعی طوفانی از هر نظر داشت نیازمند به روزرسانی‌های متعدد برای بهتر شدن است و همین موضوع، سبب انتشار به روزرسانی حجم بالای این بازی شد. در ادامه قصد داریم تمامی تغییرات ایجاد شده توسط این به روزرسانی را بررسی کنیم.

بازگشت قابلیت Weapon Tuning بازی Modern Warfare 2

قابلیت بسیار کاربردی Weapon Tuning که در اولین روزها به دلیل مشکلات بسیار از بازی کالاف دیوتی مدرن وارفر ۲ حذف شد، به لطف به روزرسانی ۱.۰۸ به این بازی بازگشت و در دسترس کاربران قرار گرفت. شما می‌توانید با استفاده از بخش جذاب Weapon Tuning لودآت خود را به طور کامل شخصی سازی کرده و تغییرات بسیاری را در دوربین تفنگ، سرعت و نحوه نشانه گیری و بسیاری بخش‌های دیگر اعمال کنید.

رفع مشکلات اسکین تفنگ‌ها و رابط کاربری بازی Modern Warfare 2

در کنار بازگشت قابلیت مهم Weapon Tuning به بازی مدرن وارفر ۲، مشکلاتی از قبیل آزاد نشدن اسکین تفنگ‌ها و پیش نرفتن چالش آن‌ها نیز برطرف شدند.

دیگر مشکل بزرگ بازی مدرن وارفر ۲ از نظر کاربران رابط کاربری این بازی بود که بخش‌هایی از آن تغییر یافته، با این حال اینفینیتی وارد اعلام کرد که ما باید منتظر تغییرات بیشتر در این بخش، به خصوص در زمان انتشار فصل ابتدایی بازی در ۱۶ نوامبر سال ۲۰۲۲، برابر با ۲۵ آبان ماه سال ۱۴۰۱ باشیم.

دیگر مشکلات رفع شده توسط به روزرسانی نوامبر Modern Warfare 2

پیش از پرداختن به مشکلات برطرف شده، باید اشاره داشت که فهرست تغییرات انتشار یافته تنها مختص به روزرسانی اخیر نبوده و تمام تغییرات اعمال شده طی یک هفته اخیر را برای ما شرح می‌دهد.

به روزرسانی‌های کلی بازی Modern warfare 2

رفع مشکلاتی در تمام پلتفرم‌ها که سبب یافتن سرور در لابی شده، ولی در زمان ورود به بازی کاربر را از بازی بیرون انداخته و بازی آن‌ها به طور کامل بسته می‌شد. این به روزرسانی تا حد بسیاری مشکل ذکر شده را حل کرده، با این حال ما به بررسی کاربرانی که هنوز با این مشکل روبه رو هستند ادامه می‌دهیم.

رفع مشکل پیشرفت نکردن اسکین تفنگ‌ها.

رفع مشکل افت نرخ فریم.

رفع مشکل فریز شدن بازی.

پیشرفت کلی عملکرد بازی.

رفع مشکلات لگ و ایست‌های لحظه‌ای بازی.

به روزسانی‌های اختصاصی رایانه شخصی

کاربرانی که بازی Call of Duty Modern Warfare 2 را با پردازنده‌های گرافیکی شرکت انویدیا اجرا می‌کنند، حتما باید درایور خود را تا نسخه ۵۲۶.۶۱ به روزرسانی کرده باشند.

تست گیری (Benchmark) رایانه شخصی به روزرسانی شده و نرخ فریم دقیق‌تری نشان می‌دهد.

به روزرسانی اختصاصی تفنگ‌ها

ما به طور مداوم در حال جمع آوری اطلاعات درباره تفنگ‌ها هستیم تا به روزرسانی کلی را در زمان انتشار فصل اول بازی مدرن وارفر ۲ ارائه دهیم.

هفته گذشته قابلیت Weapon Tuning به دلیل بروز برخی مشکلات برای کاربرانی که بیش از چهار تفنگ را شخصی سازی کرده بودند به طور کلی از بازی حذف شد. حال این قابلیت به بازی برگشته و کاربران با مشکلات این چنینی روبه رو نخواهند شد.

به روزرسانی بخش آنلاین چند نفره بازی Modern Warfare 2

پینگ کردن دشمنان در بخش آنلاین چند نفره تا آغاز فصل اول غیر فعال خواهد بود. باقی ماندن پینگ روی کاربران پس از کشته شدن دلیل این تصمیم است. با این حال کاربرانی که از موس و کیبورد استفاده می‌کنند، می‌توانند از پینگ خطر (Danger Ping) استفاده کنند.

از این پس نشانگر کاربران پس از ریوایو شدن در برخی از حالت‌های بازی از مینی مپ حذف نخواهد شد.

به روزرسانی نقشه‌ها و پلی لیست‌های بازی Modern Warfare 2

نقشه Breenbergh Hotel به حالت سوم شخص (Third Person Moshpit) افزوده شد.

تغییرات چندانی در نقشه‌های بازی ایجاد نشده، با این حال ما مشکلات برخی اشیا درون بازی را برطرف کرده‌ایم. این تغییرات به زودی افزایش یافته و مشکلات باقی مانده با به روزرسانی‌های آینده برطرف می‌شوند.

به روزرسانی رابط کاربری بازی Modern Warfare 2

رابط کاربری تغییراتی جزئی به خود دیده و باید منتظر تغییرات بیشتر به طور همزمان با آغاز فصل اول بازی باشیم.

تیم اینفینیتی وارد پیش از پایان مطلب خود، فهرستی از مشکلاتی که در حال تحقیق بر آن‌ها بوده ارائه داد که در ادامه به آن نیز نگاهی خواهیم داشت.

شکست نا پذیری Riot Shield در برابر کیل استریک‌های Chopper Gunner و VTOL.

باگ فیلد آپگیرد DDOS.

باگ ارتفاع هلیکوپتر که سبب خارج شدن آن از برخی نقشه‌ها می‌شود.

به روزرسانی نوامبر Modern Warfare 2 بسیار کامل و با ارزش است، با این حال حجم بسیار بالای آن سبب عصبانیت کاربران زیادی شد. نظر شما درباره به روزرسانی نوامبر Modern Warfare 2 چیست؟ شما چه مشکلاتی در این بازی مشاهده کرده‌اید که باید رفع شوند؟ منتظر نظرات شما درباره مشکلات و البته به روزرسانی‌های بازی Call of Duty Modern Warfare 2 هستیم.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا