اکتیویژن نگران ویدیو لو رفته از کمپین Call of Duty Modern Warfare 2 است

نگرانی بیش از حد اکتیویژن از اطلاعات لو رفته جدیدترین بازی خود!

اکتیویژن نگران ویدیو لو رفته از کمپین Call of Duty Modern Warfare 2 است نیما خدارحمی ۰ ۱۰ شهریور ۱۴۰۱ اخبار بازی

شب گذشته و پس از لو رفتن ویدیویی از کمپین Call of Duty Modern Warfare 2 اکتیویژن (Activision) به دنبال راهی برای حذف کردن آن می‌گردد. ویدیو کمپین Call of Duty Modern Warfare 2 که مکانیسم‌های وسایل نقلیه این بازی را نشان داده، سبب نگرانی بیش از حد توسعه دهندگان شده است.

شرکت اکتیویژن در حال پشت سر گذاشتن روزهای بسیار سختی است. این شرکت بزرگ ناشر سری بازی کالاف دیوتی در حالی که سخت در حال نبرد برای راضی نگه داشتن کاربران وارزون، کالاف دیوتی ونگارد و البته توسعه جدیدترین بازی خود یعنی Call of Duty Modern Warfare 2 است، باید در نبرد جلوگیری از انتشار اطلاعات فاش شده بازی کالاف دیوتی مدرن وارفر ۲ نیز پیروز شود!

شب گذشته ویدیویی از بازی Call of Duty Modern Warfare 2 لو رفت که سبب نگرانی تیم اکتیویژن و البته اینفینیتی وارد (Infinity Ward) شده است. کاربری با نام 3rbcod اولین مرتبه ویدیو گیم پلی بخش کمپین این بازی را افشا کرد. این ویدیو نشانگر مکانیسم‌های جدید وسایل نقلیه از جمله قدرت دزدیدن ماشین، پرش از ماشینی به ماشین دیگر و همچنین تخریب ماشین‌ها است.

به گفته تیم اینفینیتی وارد طی ماه‌های گذشته، مکانیسم‌های موجود در بازی Call of Duty Modern Warfare 2 مخصوص این بازی نبوده و ما شاهد آن‌ها در بازی Call of Duty Warzone 2 نیز خواهیم بود که سبب افزایش امیدواری ما به این بازی و البته نگرانی اکتیویژن می‌شود!

تنها مدتی کوتاه پس از انتشار این ویدیو، تیم اکتیویژن دست به کار شد و پس از ارتباط با تیم توییتر موفق به حذف این ویدیو با استفاده از قانون نقض کپی رایت شد. اما همانطور که انتظارش را داشتیم کاربران بسیاری موفق به ذخیره این ویدیو شده و حال ویدیو لو رفته از بخش کمپین Modern Warfare 2 در سر تا سر شبکه‌های اجتماعی پخش شده است.

البته موضوعی که تا حدی بسیار ناچیز تیم اکتیویژن را تکسین داده، این است که ویدیو انتشار یافته حاوی هیچ اسپویلری نبوده و صرفا مکانیسم‌هایی که پیش‌تر اینفینیتی وارد به آن‌ها اشاره کرده بود به نمایش در آمده‌اند. با تمام این اوصاف و آگاهی پیشین ما از این مکانیسم‌ها، اکتیویژن به شدت در حال تلاش برای حذف کلی این ویدیو از فضای اینترنت است که عملی تقریبا بی نتیجه به نظر می‌رسد.

اکتیویژن قصد دارد در روز ۱۵ سپتامبر، برابر با ۲۴ شهریور ماه رویدادی با نام Call of Duty Next برگزار کند که نگاهی عمیق نه تنها به بازی Call of Duty Modern Warfare 2، بلکه به تمام آینده این سری بازی جذاب خواهد داشت. شما می‌توانید این مطلب را در مجله سرگرمی مطالعه کنید.

بازی Call of Duty Modern Warfare 2 در تاریخ ۲۸ اکتبر سال ۲۰۲۲، برابر با ۶ آبان ماه سال ۱۴۰۱ برای کنسول‌های نسل هشتمی پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان، کنسول‌های نسل نهمی پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس/سری اس و رایانه شخصی به انتشار خواهد رسید. شما با پیش خرید کالاف دیوتی مدرن وارفر ۲ می‌توانید یک هفته زودتر بخش داستانی این بازی را تجربه کنید. نظر شما درباره ویدیو کمپین Call of Duty چیست؟ فکر می‌کنید مکانیسم‌های این بازی تا چه حد دست خوش تغییرات شده‌اند؟ منتظر نظرات شما هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا