به دنبال لو رفتن تریلر بازی، ریمستر Call of Duty: Modern Warfare 2 فردا منتشر می‌شود

این ریمستر فقط شامل کمپین داستانی خواهد بود

طبق ادعای فردی که در لو دادن اطلاعات مرتبط با سری Call of Duty سابقه دارد، ریمستر بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 همین امروز در دسترس قرار می‌گیرد.

در یک هفته‌ی اخیر اطلاعات و همچنین تصویری در اینترنت پخش شده بود که نشان می‌داد شرکت اکتیویژن قصد دارد در سال جاری، نسخه‌ی ریمستر بازی به‌یادماندنی Call of Duty: Modern Warfare 2 را منتشر کند. با توجه به این که ریمستر قسمت اول Modern Warfare در سال ۲۰۱۶ عملکرد مناسبی از خود نشان داده بود، انتظار می‌رفت که اکتیویژن به دنبال بازسازی قسمت‌های بعدی این سری محبوب باشد.

اما کاربر Okami13 در توییتر که در فاش کردن اطلاعات مربوط به نسخه‌های مختلف این فرنچایز سابقه دارد، ادعا کرده است که این ریمستر همین امروز در دسترس قرار می‌گیرد. او اولین بار پنج روز پیش در یک توییت، به تاریخ سی مارس یعنی امروز اشاره کرده بود؛ پیش از این‌که استخراج‌کنندگان اطلاعات، به فایل‌ها و تصاویر مربوط به ریمستر MW2 دست پیدا کنند. او در سوال کاربر دیگری درباره‌ی معتبر بودن این ادعا گفت که ۹۹.۹۹۹۹ درصد از آن مطمئن است!

شرکت اکتیویژن در یک سال اخیر هر عملکرد موفقی که با نسخه‌ی آخر Modern Warfare کسب کرده باشد، در حفظ اطلاعات حسابی شکست خورده است! از لو رفتن دو سه ماه زودتر بخش بتل رویال با نام Warzone گرفته تا کاور ریمستر MW2 و حالا هم تاریخ انتشار آن. باید تا آخر امروز صبر کنیم و ببینم اکتیویژن این حرکت شگفت‌انگیز را انجام می‌دهد یا خیر.

به‌روزرسانی خبر

دقایقی پیش صفحه‌ی مربوط به این بازی در صفحه‌ی فروشگاه پلی‌استیشن در آلمان ظاهر شده است که نشان می‌دهد بازی از فردا با قیمت ۲۵ یورو (۳۰ دلار) در دسترس خواهد بود. تصاویری از این ریمستر هم منتشر شده است که در ادامه مشاهده می‌کنید.

به جز تصاویر، یک تریلر هم در این صفحه وجود دارد که تایید می‌کند با خرید این بازی، اسکین کلاسیک شخصیت Ghost در بخش چندنفره و بتل رویال نسخه‌ی آخر COD: MW موجود می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا