کاور آرت Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered فاش شد

گفته شده احتمال معرفی رسمی این بازی در هفته‌ی آینده وجود دارد

کاور آرت Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered فاش شد مهسا سپاهی ۰ ۱۰ فروردین ۱۳۹۹ اخبار بازی
Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered

بعد از سال‌ها شایعه و گمانه‌زنی، احتمال ساخت Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered با لو رفتن یک کاور آرت، شدت گرفت.

به تازگی دیتا ماینرها (کسانی که با نفوذ به دیتای برنامه‌ها اطلاعات کسب می‌کنند) ادعا کرده‌اند با بررسی پرونده‌های آخرین آپدیت بازی Modern Warfare، به یک کاور آرت دست پیدا کرده‌اند که از یک بازی جدید خبر می‌دهد. تا کنون شایعات بسیاری درمورد انتشار Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered گفته شده، اما اکتیویژن به هیچ کدام از این حدس و گمان‌ها به صورت رسمی پاسخی نداده است.

در سایت ردیت، MrEarthboundFan عکسی منتشر کرده که مربوط به تصویر روی کاور بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 می‌شود؛ این بازی در سال ۲۰۰۹ میلادی منتشر شده بوده اما نکته‌ی قابل تامل این تصویر، به عبارت Campaign Remastered در انتهای نام بازی برمی‌گردد!

Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered
کاور آرت لو رفته توسط دیتا ماینرها

با این‌که اکتیویژن در این مورد صحبتی نکرده، یک ناشر مشهور گفته احتمالا در هفته‌ی آینده این بازی توسط این شرکت آمریکایی معرفی می‌شود. همچنین طبق شایعات، گفته می‌شود که نسخه‌ی ریمستر Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign احتمالا برای پلی‌استیشن 4، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. با این‌ حال تمامی این صحبت‌ها در حد حدس و گمان هستند و هنوز هیچ جنبه‌ی رسمی‌ای ندارند.

 

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا