بتل پس Modern Warfare 2 و Warzone 2.0 سورپرایزی ویژه برای ما دارد!

آزادی عمل، هدف اصلی توسعه دهندگان از انتشار بتل پس جدید

بتل پس Modern Warfare 2

کمتر از یک هفته تا انتشار وارزون ۲.۰، فصل اول و البته بتل پس Modern Warfare 2 باقی نمانده است و بد نیست بدانید توسعه دهندگان این بازی‌ها سورپرایزی ویژه در بخش بتل پس دارند که می‌تواند انقلابی در بخش بتل پس تمام بازی‌های آنلاین باشد!

فصل اول مورد انتظار بازی Call of Duty Modern Warfare 2 در تاریخ ۱۶ نوامبر، برابر با ۲۵ آبان ماه و در زمان انتشار این مطلب کمتر از یک هفته دیگر آغاز خواهد شد و می‌توان گفت باید در انتظار بزرگ‌ترین فصل تاریخ سری بازی کالاف دیوتی باشیم! در کنار فصل اول بازی Call of Duty Modern Warfare 2، بازی بتل رویال مورد انتظار Call of Duty Warzone 2.0 نیز به انتشار خواهد رسید. اما در این مطلب قصد نداریم به این بازی پرداخته، بلکه قصد داریم نگاهی به بتل پس Modern Warfare 2 که همزمان با فصل اول و البته وارزون ۲.۰ به انتشار خواهد رسید داشته باشیم.

طبق جدیدترین گزارش اکتیویژن بلیزارد (Activision Blizzard) و استودیو اینفینیتی وارد (Infinity Ward) بتل پس Modern Warfare 2 تفاوتی عمده با بتل پس‌های پیشین این سری بازی داشته و آزادی عمل بیشتری در اختیار کاربران قرار داده و به آن‌ها به نحوی حق انتخاب می‌دهد. بتل پس جدید دنیای کالاف دیوتی در عوض خطی بودن، یک نقشه چند بخشی است! اکتیویژن درباره بتل پس Modern Warfare 2 گفت که کاربران با استفاده از توکن‌های به دست آورده در نتیجه بازی کردن، می‌توانند آیتم‌های مختلف درون نقشه را بازگشایی کنند. هر نقشه بتل پس دارای حداقل ۲۰ قسمت بوده و هر قسمت دارای ۵ آیتم است. با استفاده از توکن شما می‌توانید قسمت‌های هم جوار یا دیگر آیتم‌های هر قسمت را بازگشایی کنید.

به عبارت دیگر، شما می‌توانید هر بخشی را که در این نقشه علاقه دارید بازگشایی کنید. برای مثال شما می‌توانید ابتدا سلاح‌های درون بتل پس را بازگشایی کنید یا اگر اسکینی از اپراتور مورد علاقه شما در بتل پس عرضه شده، ابتدا آن را بازگشایی کنید. اختیار تمام و کمال بازگشایی بتل پس در دست شما بوده و به هر نحوی که علاقه داشته باشید می‌توانید آن را آغاز کرده یا به پایان برسانید.

لازم به ذکر است که این تمام اطلاعات مربوط به بتل پس Modern Warfare 2‌ نبوده و تیم اکتیویژن قصد دارد پیش از انتشار فصل اول بازی محبوب خود، اطلاعات بیشتری را درباره این بخش در اختیار ما قرار دهد. شب گذشته ما نگاهی بسیار جامع به بازی Call of Duty Warzone 2.0 داشتیم که شامل بخش DMZ نیز می‌شد و اکتیویژن در حالی که خود مراسمی برگزار نکرد، از بسیاری استریمرهای معروف دعوت کرده بود تا این بازی را تجربه کنند. لازم به ذکر است که بازی کالاف دیوتی وارزون ۱ پس از انتشار بازی Call of Duty Warzone 2.0 برای چند روز از دسترس خارج شده و سپس با نام Call of Duty Warzone Caldera از نو در دسترس قرار می‌گیرد.

بازی Call of Duty Modern Warfare 2 در حال حاضر برای کنسول‌های نسل هشتمی پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان، کنسول‌های نسل نهمی پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس/سری اس و رایانه شخصی در دسترس است. بازی Call of Duty Warzone 2.0 در تاریخ ۱۶ نوامبر، برابر با ۲۵ آبان ماه برای همین پلتفرم‌ها در کنار فصل اول بازی Call of Duty Modern Warfare 2 و البته بتل پس جدید به انتشار خواهد رسید. نظر شما درباره بتل پس Modern Warfare 2 چیست؟ آیا شما به عنوان کاربر این دو بازی جذاب، از آزادی قرار گرفته در اختیار خود استقبال می‌کنید یا سیستم قدیمی بتل پس را ترجیح می‌دهید؟ منتظر نظرات و انتقادات شما از این بتل پس هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا