#مهسا_امینی

به‌روزرسانی 1.20 بازی COD: Modern Warfare هم اکنون منتشر شده است

با ماموریت Most Wanted، تمامی اعضای جوخه‌ی خود را بازگردانید

به‌روزرسانی 1.20 بازی COD: Modern Warfare هم اکنون منتشر شده است سورنا رضایی ۰ ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار بازی
به‌روزرسانی 1.20 بازی Call Of Duty: Modern Warfare

به واسطه‌ی به‌روزرسانی 1.20 بازی Call Of Duty: Modern Warfare که اخیرا منتشر شده، تعداد زره‌های قابل حمل به عدد ۸ افزایش می‌یابد.

چندی پیش بود که استودیوی اینفینیتی وارد با انتشار پستی در وب سایت رسمی خود، اطلاعات اولیه را پیرامون به‌روزرسانی 1.20 بازی Call Of Duty: Modern Warfare در اختیار علاقه‌مندان قرار داد. حال و با عرضه‌ی این به‌روزرسانی برای دارندگان Modern Warfare و Call of Duty: Warzone، جزئیات کامل آن از طریق یک پست دیگر منتشر شده است.

در پست جدید اینفینیتی وارد اشاره‌ای به حجم به‌روزرسانی نشده است اما به لطف وب سایت CharlieIntel، حجم آن را روی هر سه پلتفرم می‌دانیم. دارندگان کنسول‌های پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان مجبور به دانلود ۱۰ و ۱۳ گیگابایت هستند. شرایط برای پلتفرم رایانه‌های شخصی مقداری متفاوت است؛ آن دسته از افرادی که Call Of Duty: Modern Warfare را خریداری کرده‌اند، باید منتظر دانلود شدن حجمی معادل ۳۲ گیگابایت باشند اما افرادی که Call of Duty: Warzone را روی سیستم خود دارند، می‌توانند زودتر به تجربه‌ی بازی بپردازند؛ زیرا به‌روزرسانی مربوط به آن‌ها تنها ۹ گیگابایت حجم دارد.

یک نکته‌ی مهم و قابل‌توجه وجود دارد که لازم است دارندگان Call Of Duty: Modern Warfare روی کنسول‌های نسل هشتم بدانند. اینفینیتی وارد بنا به دلایلی تصمیم گرفته به‌روزرسانی جدید را به دو مرحله تقسیم کند: مرحله‌ی اول مانند تمامی به‌روزرسانی‌های عادی به محض روشن شدن کنسول یا اجرای بازی، آغاز می‌شود؛ مرحله‌ی دوم پس از دانلود و نصب اتفاق می‌افتد. کاربر باید بازی را اجرا کرده و یکی از حالت‌های بخش چندنفره غیر از Warzone را انتخاب کند. به محض وارد شدن، پیامی ظاهر می‌شود که به واسطه‌ی آن قادر به دریافت Data Pack 1 خواهد بود. این محتوا روی ایکس‌باکس وان در حدود ۱۸ گیگابایت حجم دارد. متاسفانه اطلاعاتی از حجم آن روی کنسول سونی در دسترس نیست.

همان‌طور که انتظار می‌رفت، به‌روزرسانی 1.20 تغییرات کوچک و بزرگی را در Call Of Duty: Modern Warfare و Call of Duty: Warzone به وجود می‌آورد. یکی از مهم‌ترین تغییرات، اضافه شدن آیتمی تحت عنوان Armor Satchel است که به کاربر اجازه می‌دهد ۸ زره را به‌طور همزمان حمل کند، در حالی که حداکثر تعداد زره‌ها در حالت عادی رقم ۵ است. توجه داشته باشید که آیتم Satchel حاوی زره نیست و تنها ظرفیت را افزایش می‌دهد. دیگر تغییر، معرفی یک ماموریت جدید به نام Most Wanted برای حالت بتل رویال و پلاندر است. به محض فعال‌سازی، کاربر به هدفی برای دیگر کاربران تبدیل می‌شود. اگر بتواند در مدت زمان مشخص زنده بماند، قادر خواهد بود تمام اعضای جوخه را به جریان بازی بازگرداند.

به‌روزرسانی جدید، سرعت و اندازه‌ی گاز را در حالت Warzone تغییر داده و همچنین کامیون‌های نظامی را به حالت تکنفره‌ی بتل رویال بازمی‌گرداند. البته حداکثر سرعت، شتاب و سرعت در زمان دور زدن کاهش یافته است. برای مشاهده‌ی لیست کامل تغییرات به‌روزرسانی 1.20 می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا