نقشه‌ی جدیدی برای دوئل تک به تک به Call of Duty موبایل اضافه می‌شود

رویداد The Gold Rush همچنان ادامه دارد

نقشه‌ی جدیدی برای دوئل تک به تک به Call of Duty موبایل اضافه می‌شود مهسا سپاهی ۰ ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار بازی
Call Of Duty Mobile

توسعه‌دهنده‌ی Call of Duty موبایل، استودیو اینفینیتی وارد (Infinity Ward)، به‌زودی نقشه‌ی جدیدی را برای دوئل تک به تک به Call of Duty: Mobile اضافه می‌کند.

اخیرا کال آف دیوتی موبایل به بازی محبوب بسیاری از افراد تبدیل شده و تعدادی از گیمرها وقت خود را به مبارزه در این عنوان شوتر اول شخص می‌گذرانند. این بازی رایگان در مهر ماه سال ۱۳۹۸ (مصادف با اول اکتبر ۲۰۱۹) برای پلتفرم موبایل عرضه شد و از همان ابتدا توانست به یک بازی پرطرفدار در سبک بتل رویال تبدیل شود و در اولین ماه انتشارش  ۵۳.۹ میلیون دلار درآمد به‌دست بیاورد. با این‌حال، اینفینیتی وارد همچنان سعی دارد تا این بازی جذاب را توسعه دهد و محتوای تازه‌ای به آن اضافه کند.

توسعه‌دهندگان Call of Duty: Mobile اعلام کردند که در کنار توسعه‌ی Modern Warfare و Warzone، قصد دارند در اواخر این هفته نقشه‌ی جدیدی را به این بازی اضافه کنند. نقشه‌ی جدید قرار است حاوی عناصر سبک وسترن باشد و حالت دوئل تک به تک را برای مخاطبانش عرضه کند. این حالت که Saloon نام دارد، در به‌روزرسانی Once Upon A Time in Rust به این بازی اضافه می‌شود. همچنین، فصل جدیدی که اوایل ماه میلادی جاری در اختیار کاربران قرار گرفته، حالت‌ها‌ و سیزن پس جدیدی را به این عنوان بتل رویال اضافه کرده است.

لازم به ذکر است که بازیکنان Call of Duty موبایل همچنان می‌توانند از رویداد The Gold Rush که از ۱۸ اردیبهشت (مصادف با ۷ می) به این بازی اضافه شده، استفاده کنند. اینفینیتی وارد تا پایان هفته، حالت Saloon را در به‌روزرسانی Once Upon A Time in Rust به Call of Duty: Mobile اضافه می‌کند و کاربران می‌توانند در فضایی با سبک وسترن به رقابت تک به تک بپردازند.

بازیکنانی که قصد دارند در Call of Duty موبایل شانس بیشتری برای پیروزی داشته باشند، می‌توانند از این مقاله استفاده کنند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا