برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

بازی‌های Call of Duty حتما در گیم پس عرضه می‌شوند

خیالتان راحت

بازی‌های Call of Duty حتما در گیم پس عرضه می‌شوند ۰ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
بازی های Call of Duty گیم پس

رئیس ایکس باکس بار دیگر تاکید کرد که تمامی عناوین فرست پارتی از جمله بازی های Call of Duty از همان روز اول عرضه به گیم پس اضافه می‌شوند.

در پی ادغام شرکت اکتیویژن بلیزارد با مایکروسافت، بسیاری از کاربرهای ایکس باکس بی‌صبرانه منتظر عرضه بازی‌های کالاف دیوتی در سرویس اشتراکی گیم پس هستند. این در حالی است که روز گذشته شایعه‌ای درباره احتمال تغییر استراتژی ایکس باکس به گوش رسید که حسابی هوادارها را نا امید کرد.

در واقع، آقای تام وارن، خبرنگار رسانه ورج، مدتی قبل اعلام کرد که مایکروسافت در خصوص انتشار بازی های Call of Duty در گیم پس مردد است و چه بسا شاید این عناوین هرگز به این سرویس راه نیابند. با این حال، ظاهرا این ادعا صحت ندارد و ایکس باکس همچنان به ارائه عناوین فرست پارتی خود به مشترکین گیم پس متعهد است.

سارا باند، رئیس ایکس باکس، به تازگی در گفت‌وگویی با رسانه بلومبرگ بار دیگر تاکید کرد که استراتژی ایکس باکس درباره گیم پس تغییری نکرده و این کمپانی تک به تک بازی‌های فرست پارتی و انحصاری ایکس باکس را تقدیم مشترکین خود می‌کند که این رویکرد شامل سری Call of Duty نیز می‌شود.

سارا باند در این زمینه می‌گوید:

اطلاع داریم که اغلب کاربرهای ایکس باکس عاشق گیم پس هستند. نظر به اینکه گیم پس یک سرویس اشتراکی بازی به شمار می‌رود، مشترکین میزبان بازی‌های جدید از مجموعه‌های ارزشمند هستند. نکته مهم‌تر این است که کاربرها تک به تک بازی‌هایی که ما تولید می‌کنیم را از همان روز نخست عرضه می‌توانند از طریق گیم پس تجربه کنند. ما در تلاش هستیم که همواره کیفیت و تعداد این بازی‌ها را افزایش دهیم. تا پایان امسال، بازی‌‎های واقعا بزرگی را به گیم پس اضافه می‌کنیم.

با توجه به اظهارات سارا باند، به نظر می‌رسد که مایکروسافت در نظر دارد تا پایان سال جاری میلادی شماری از عناوین بزرگ اکتیویژن به خصوص آثار سری Call of Duty را به گیم پس اضافه کند. از طرفی، چندان دور از انتظار نیست که بازی کالاف دیوتی ۲۰۲۴ نیز از همان روز نخست عرضه به صورت رایگان در دسترس مشترکین گیم پس قرار بگیرد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments