1%
  • 0/10

لوگوی بازی جدید Call of Duty Black Ops رویت شد

لوگوی بازی جدید Call of Duty Black Ops رویت شد ۰ ۱۵ اسفند ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
لوگوی بازی جدید Black Ops

آن‌طور که به نظر می‌رسد، لوگوی بازی جدید Call of Duty Black Ops برای اولین بار در فضای مجازی رویت شده است.

در حالی که هنوز چند ماهی تا معرفی بازی جدید سری کالاف دیوتی زمان باقی مانده، اما تا به امروز شایعه‌های مختلفی در رابطه با این عنوان به گوش رسیده که بر اساس آن‌ها، به نظر می‌رسد این بازی قسمت بعدی از سری بلک اپس بوده و روی روایت داستان جنگ خلیج فارس تمرکز دارد.

حال در تازه‌ترین خبرها، مدتی قبل لوگوی بازی بعدی کالاف دیوتی بلک اپس در وب‌سایت رسمی Call of Duty Koto به نمایش گذاشته شد که در آن به عنوان بخشی از طراحی جدید هودی، به چشم می‌خورد. در حالی که این تصویر به خاطر چین‌خوردگی لباس به وضوح قابل روئت نیست، اما یکی از کاربرهای شبکه ایکس (توییتر) این تصویر را بازسازی کرده است.

گزارش‌ها نشان می‌دهد که بازی جدید مجموعه کالاف دیوتی در واقع دنباله سری بلک اپس خواهد بود که با نام Call of Duty Black Ops Gulf War شناخته می‌شود. داستان بازی نیز احتمالا در اوایل دهه ۹۰ میلادی جریان داشته و روی جنگ خلیج فارس تمرکز دارد.

جنگ اول خلیج فارس یک جنگ تمام عیار به رهبری ایالات متحده آمریکا و با همکاری ده‌ها کشور مختلف نظیر بریتانیا و فرانسه علیه عراق بعثی در پاسخ به اشغال کشور کویت انجام گرفت. بر اساس ادعای اینسایدرها، ظاهرا بخش کمپین بازی به طور جهان باز خواهد بود و استودیو ریون سافتور وظیفه توسعه آن را برعهده دارد.

گفتنی است که بازی Call of Duty 2024 برای عرضه در اواخر سال جاری میلادی (احتمالا در ماه اکتبر) برنامه‌ریزی شده است. این عنوان برای کنسول‌های ایکس باکس و پلی استیشن و همچنین پلتفرم رایانه شخصی منتشر خواهد شد که شاید کاربرهای گیم پس از روز نخست عرضه به صورت رایگان قادر به تجربه بازی باشند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments