1%
  • 0/10

Phil Spencer: هدف ما آوردن بازی های اکتیویژن بلیزارد به گیم پس است

خبر‌های خوب برای تیم سبز

Phil Spencer: هدف ما آوردن بازی های اکتیویژن بلیزارد به گیم پس است ۰ ۰۳ اسفند ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک

اکس باکس (XBOX) همچنان در تلاش است که بازی‌ های اکتیویژن بلیزارد را به گیم‌پس بیاورد.

پس از نهایی شدن خرید 75 میلیارد دلاری ABK، طرفدران تیم سبز بی صبرانه منتظر انتشار عناوین این ناشر برو روی سرویس اشتراکیی اکس باکس هستند. قبل‌تر اعلام شده بود که تا انتهای 2024 نباید منتظر این حرکت از سوی XBOX باشیم ولی طبق شایعات و شواهد اخیر (تایید انتشار دیابلو4 روی گی‌پس تا فروردین ماه)، و صحبت‌های جدید آقای اسپنسر می‌توانیم امدیوار باشیم که این اتفاق زود‌تر به وقوع بپیوندد. با توجه به قیمت بالای بازی‌ها به ویژه در ایران، این اتفاق می‌تواند راه نجاتی برای فرار از قیمت‌های سرسام آور این روز‌های ویدیوگیم باشد.

اخیرا فیل اسپنسر (Phil Spencer)، مدیرعامل بخش گیمینگ مایکروسافت، در مصاحبه‌ای با استفن توتیلو (Stephan Totilo)، از خبرگذاری کوتاکو صریحا اعلام کرد که او و مایکروسافت به شدت به دنبال هموار کردن شرایط حضور Call Of Duty و دیگر بازی های اکتیویژن بلیزارد در گیم‌پس (GamePass) هستند. او همچنین در ادامه گفت:

هدف ما این است که مجموعه کامل بازی‌های اکتیویژن بلیزارد، زنیمکس مدیا (ZeniMax Media)، بتسدا (Bethesda) و استودیوهای بازی‌سازی ایکس باکس (Xbox Game Studios) از روز اول در گیم پس قرار بگیرند.

در حال حاضر تنها عنوانی که از بازی های اکتیویژن بلیزارد برای سرویس پرمینیوم اکس‌باکس در نظر گرفته شده، بازی Diablo4 است ولی طرفداران انتظار دارند که به زودی خبر‌های مثبت‌تری پیرو انتشار بازی های اکتیویژن بلیزارد و 20 بازی Cod روی سرویس محبوبشان دریفت کنند. کماکان شایعاتی حول عرضه نسخه بعدی ندای وظیفه به صورت Day One در GamePass به گوش می‌رسد؛ همچنین ممکن است این نسخه در خلیج فارس جریان داشته باشد و به جنگ خلیج فارس (Persian Golf) بپردازد. با سابقه‌ای که از این سری بازی‌ها در دسترس است ممکن است شاهد حضور نیرو‌های ایرانی در بازی مثل Cold War  و MW2 باشیم.

آیا شما هم منتظر عرضه بازی‌های Activision Blizzard برای Gamepass هستید؟
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments