1%
  • 0/10

بخش کمپین بازی Call of Duty 2024 احتمالا جهان باز خواهد بود

تجربه متفاوت

بخش کمپین بازی Call of Duty 2024 احتمالا جهان باز خواهد بود ۱ ۱۷ بهمن ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
کمپین بازی Call of Duty 2024

گزارش اخیر یکی از افشاگرهای معروف نشان می‌دهد که بخش کمپین بازی Call of Duty 2024 به صورت جهان باز خواهد بود.

در حالی که هنوز چند ماه تا معرفی بازی جدید مجموعه کالاف دیوتی زمان باقی مانده، اما تا به امروز شایعه‌های مختلفی در رابطه با این عنوان به گوش رسیده که بر اساس آن‌ها، ظاهرا این بازی قسمت بعدی از سری بلک اپس بوده و روی روایت داستان جنگ خلیج فارس تمرکز دارد.

حال در تازه‌ترین خبرها، ساعاتی پیش تام هندرسون، یکی از افشاگرهای معروف صنعت بازی‌ها، در پیامی خاطرنشان کرد که بخش کمپین بازی Call of Duty Black Ops Gulf War به صورت جهان باز خواهد بود و بازیکن‌ها برای جابه‌جایی در نقشه می‌توانند از وسایل نقلیه نیز استفاده کنند.

نکته قابل توجه این است که اگرچه بخش‌هایی از کالاف دیوتی مدرن وارفر ۳ از جمله برخی ماموریت‌ها و حالت زامبی تا حدودی جهان باز هستند، اما این منبع مدعی است که بخش داستانی کالاف دیوتی جدید به‌جای استفاده از محتواهای قبلی، کاملا جهان باز طراحی شده است.

هندرسون معتقد است که بخش کمپین بازی احتمالا به سری فار کرای شباهت خواهد داشت؛ به طوری که با استفاده از سیستم سفر سریع (Fast Travel)، بازیکن‌ها به سرعت می‌توانند به مناطق مختلف نقشه سفر کنند. از طرفی، به نظر می‌رسد که این بخش شامل یک سری ماموریت‌های خطی نیز می‌شود که البته هنوز اطلاعات بیشتری در این زمینه در دسترس نیست.

در ادامه این گزارش، هندرسون اعلام کرده که بخش کمپین بازی کالاف دیوتی ۲۰۲۴ توسط استودیوی ریون سافتور توسعه می‌یابد و این در حالی است که استودیو تری‌آرک صرفا روی ساخت بخش چندنفره آنلاین و همچنین حالت زامبی بازی تمرکز کرده است. اگر ادعاهای فوق صحت داشته باشد، این اولین باری است که کالاف دیوتی با چنین سیستم و ساختاری ساخته و عرضه خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments