1%
  • 0/10

وجود قابلیت اسپلیت اسکرین در Black Ops 6 تایید شد

اما نکته‌ای وجود دارد!

وجود قابلیت اسپلیت اسکرین در Black Ops 6 تایید شد ۰ ۰۳ تیر ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
اسپلیت اسکرین در Black Ops 6

به گفته رسمی استودیو سازنده و ناشر آن، وجود قابلیت اسپلیت اسکرین در Black Ops 6 مورد تایید قرار گرفت تا طرفداران هیجان‌زده‌تر از قبل باشند.

جدیدترین نسخه از Black Ops از مجموعه بازی Call of Duty در تلاش است تمامی اقشار مخاطبین این مجموعه اول شخص شوتر محبوب را با ارائه المان‌های گیم‌پلی جدید و قدیمی راضی نماید. رونمایی از این بازی در رویداد ایکس باکس گیمز شوکیس صورت گرفت و تمرکز آن را روی مجموعه‌ای از مکانیزم‌های جدید و انقلابی قرار می‌داد که شامل بازگشت ویژگی کلاسیک و محبوب Prestige و هم‌چنین قابلیت نوآورانه جدیدی چون Omnimovement می‌شد. در همین راستا وجود قابلیت اسپلیت اسکرین در Black Ops 6 توسط سازندگان آن مورد تایید رسمی قرار گرفت اما نکته‌ای در رابطه با آن وجود دارد که اندکی مایه ناامیدی خواهد بود.

به گفته شرکت اکتیویژن (Activision) قابلیت اسپلیت اسکرین در Black Ops 6 تنها اجازه می‌دهد تا دو پلیر تصویر را با یکدیگر شریک شوند. این برخلاف عناوین دیگر هم‌چون Black Ops 3 است که اجازه می‌داد چهار پلیر تصویر را به چهار بخش تقسیم کرده و با یکدیگر شریک شوند. مسلما این موضوع موجب ناامیدی طیف وسیعی از مخاطبین بازی می‌شود که انتظار داشتند قابلیت اسپلیت اسکرین بازی اجازه دهد چهار پلیر به همراه یکدیگر به تجربه بازی بپردازند. مخصوصا افرادی که خواستار تجربه بخش زامبی این بازی به همراه دوستان خود بودند.

نکته دیگری که باید به آن اشاره کنیم بدین شرح بوده که این قابلیت تنها برای پلتفرم‌های نسل حاضر تایید شده و به این ترتیب تنها در دسترس کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و پلی استیشن 5 خواهد بود. مسلما این موضوع به مذاق مخاطبینی که دارنده کنسول‌های نسل هشتمی بودند خوش نخواهد آمد. به گفته سازندگان در استودیو تری‌آرک (Treyarch) و کمپانی اکتیویژن، این تصمیم به منظور اطمینان از یکپارچگی عملکرد و دوری از ایجاد مشکلات فنی در کنسول‌های نسل هشتم اتخاذ گردیده است. عنوان مذکور در تاریخ 25 اکتبر 2024 برابر جمعه 4 آبان 1403 عرضه می‌شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments