به‌روزرسانی جدید Call Of Duty: Warzone هلی‌کوپترها را به بازی بازمی‌گرداند

پلی‌لیست جدید Shipment 10v10 به Modern Warfare می‌آید

به‌روزرسانی جدید Call Of Duty: Warzone هلی‌کوپترها را به بازی بازمی‌گرداند امیر سلیمی ۰ ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار بازی
Call Of Duty: Warzone اینفینیتی وارد

طی آخرین به‌روزرسانی، Call Of Duty: Warzone دوباره میزبان هلی‌کوپترها خواهد بود و پلی‌لیستی جدید با نام Shipment 10v10 به Modern Warfare اضافه می‌شود.

چندی پیش، به دلایلی نامعلوم شاهد حذف هلی‌کوپترها از Warzone بودیم. بسیاری گمان می کردند که این امر ناشی از بازیکنان خاصی است که از یک باگ تازه سواستفاده می‌کردند که به بازیکنان اجازه می‌داد زیر نقشه قرار بگیرند و با کشتن بی‌دردسر دیگر پلیرها، ترتیب گیم‌پلی و تعادل کلی بازی را خراب کنند. اکنون، به نظر می‌رسد اینفینیتی وارد (Infinity Ward) با حذف این باگ، بار دیگر هلی‌کوپترها را به Warzone بازگردانده است.

یکی دیگر از موارد این به‌روزرسانی، اضافه شدن پلی‌لیست تازه Shipment 10v10 به Call of Duty Modern Warfare است. حالت جدید 10v10 که جایگزین Shipment 24/7 شده، احتمالا باعث افزایش چشمگیر تعداد بازیکنان در نقشه و ایجاد هرج‌و‌مرج و هیجان تازه برای آن‌ها خواهد شد. به علاوه، شاهد افزوده شدن حالت جدید Gunfight 3v3 به Modern Warfare نیز هستیم که در آن بازیکنان فقط با چاقو با یکدیگر می‌جنگند.

بازی Call of Duty: Modern Warfare برای کنسول‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شده است. بخش بتل رویال بازی با نام Warzone نیز به صورت رایگان و جداگانه، قابل دریافت است. همچنین، تایید شده است که این عنوان بتل رویال برای کنسول‌های نسل نهمی پلی‌استیشن 5 و ایکس‌باکس سری ایکس نیز عرضه خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا