پاسخ قاطعانه بری لارسون به جوسازی‌ نویسنده کتاب مارول

او شایعه‌ها را رد کرد

بازیگر نقش کاپیتان مارول

بری لارسون بازیگر نقش کاپیتان مارول در بخشی از مصاحبه اخیر خود به جوسازی نویسنده MCU: The Reign of Marvel Studios واکنش نشان داد.

بری لارسون (Brie Larson) چند سال پیش به فرنچایز بزرگ و محبوب Marvel Cinematic Universe پیوست تا نقش کارول دنورز با نام مستعار کاپیتان مارول را ایفا کند. لارسون خیلی زود مورد هجمه انتقادهای دو گروه قرار گرفت. گروهی از کاربران او را اصلاً و ابداً مناسب نقش کاپیتان مارول نمی‌دانسته و ترجیح می‌دهند هنرپیشه دیگری آن را بر عهده داشته باشد. گروه دوم هم افرادی هستند که افکار لارسون پیرامون برابری جنسیتی را قبول نداشته و آن‌ها را افراط گرایانه می‌دادند.

جوانا رابینسون (Joanna Robinson) یکی از نویسندگان کتاب MCU: The Reign of Marvel Studios بوده و حدوداً یک ماه پیش درباره موضوعات مختلفی با محوریت MCU صحبت کرد. او در یکی از صحبت‌های خود گفت مارول برنامه‌های بزرگی برای کارول دنورز داشت اما بری لارسون از بازخوردهای منفی و فراوان مخاطبان سرخورده شده و می‌خواهد به همکاری‌اش پایان دهد.

به مناسبت آغاز اکران The Marvels، بری لارسون اخیراً مصاحبه‌ای را با رسانه Entertainment Tonight انجام داده و در بخشی از آن به جوسازی نویسنده کتاب MCU: The Reign of Marvel Studios واکنش نشان داده است. برخلاف ادعای مطرح شده، بازیگر نقش کاپیتان مارول تصمیمی برای جدایی از MCU ندارد:

فکر می‌کنم چیزهای زیادی از کارول دنورز مانده [که مورد کندوکاش قرار نگرفته است]. حس می‌کنم پیوستن او به این تیم جنبه‌ای از شخصیتش را به نمایش گذاشت که تاکنون ندیده بودیم و واقعاً این قضیه را دوست داشتم.

بری لارسون در ادامه صحبت‌های خود جزئیاتی را به اشتراک نگذاشت اما بصورت مستقیم تایید کرد برنامه‌ای برای ملاقات دوباره با شخصیت کاپیتان مارول وجود دارد:

دوست ندارم مارول به سراغم بیاید [و بخاطر لو دادن چیزی مواخذه‌ام کند!]. اما قطعاً برنامه‌ای هست. دوست دارم شفاف پاسخ دهم اما قطعاً این کار را نخواهم کرد!

The Marvels، اتحاد سه شخصیت کاپیتان مارول، مونیکا رمبئو و میس مارول (Ms. Marvel) را نشان می‌دهد. آن‌ها باید تمام تلاش خود را به کار گرفته و شخصیتی شرور به نام داربِن را متوقف کنند؛ شخصیتی که مچ بندی شبیه به میس مارول دارد. در ضمن، محصول جدید مارول بازخوردهای امیدوارکننده‌ای دریافت نکرده و عملکردش در باکس آفیس جهانی هم بسیار ضعیف بوده است.

تاریخ انتشار نسخه بلوری فیلم د مارولز مشخص نیست.

3.5 2 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا