بری لارسون از سختی نگه داشتن رازها و شایعات فیلم کاپیتان مارول 2 می‌گوید

باید هرچه زودتر فیلم را اکران کنیم!

بری لارسون از سختی نگه داشتن رازها و شایعات فیلم کاپیتان مارول 2 می‌گوید پارسا خلیلی ۲ ۲۰ تیر ۱۴۰۲ سینما
شایعات فیلم کاپیتان مارول 2

اینطور که پیداست بری لارسون (Brie Larson)، ستاره نقش کارول دنورز نمی‌تواند رازها و شایعات فیلم کاپیتان مارول 2 را پیش خود نگه دارد.

دنباله The Marvels سومین و آخرین پروژه سینمایی فاز پنجم دنیای سینمایی مارول در سال ۲۰۲۳ است که روایت‌گر داستانی کیهانی قبل از آغاز تهاجم مخفی اسکرول‌ها است. بله، طبق تایید دیزنی و استودیو مارول، داستان این فیلم مورد انتظار قبل از وقایع سریال Secret Invasion رخ می‌دهد و نقشی کلیدی در راه‌اندازی خطوط داستانی‌ آینده MCU ایفا می‌کند.

بری لارسون در صحبت با آنجلیک روش (Angelique Roche) در کمیک کان TJH، ابتدا هیجان خود را نسبت به ایفای مجدد نقش کارول دنورز ابراز کرد و سپس به‌شوخی از سختی‌های رازداری و صحبت نکردن درباره شایعات فیلم کاپیتان مارول 2 گفت.

بازگشتن به نقش کارول دنورز بعد از پنج سال واقعا حس بی‌نظیری است. اما از طرفی رازدار بودن و صحبت نکردن درباره رازها و برخی شایعات فیلم کاپیتان مارول 2 بسیار کار دشواری است. من به‌شدت تحت فشار هستم و فکر می‌کنم باید هرچه زودتر فیلم را اکران کنیم.

با توجه به اینکه لو رفتن اسپویل‌ها هر سال بیشتر می‌شود و طرفداران نیز هر روز به تکنولوژی و فناوری‌های پیشرفته‌تری دست پیدا می‌کنند، استودیو مارول این‌بار مطمئنا در حفظ اسرار تا حد امکان ثابت قدم خواهد بود. اگر به یاد داشته باشید ساموئل ال جکسون (Samuel L. Jackson) اخیرا فاش کرد که مارول به‌منظور جلوگیری از لورفتن اسپویل‌های بزرگ سریال تهاجم مخفی، سر صحنه فیلمبرداری یک پهپاد را سرنگون کرد و به همه نشان داد که چقدر در مورد حفظ اسرار جدی است.

اگر دنباله کاپیتان مارول واقعا نقشی در راه‌اندازی داستان فیلم Avengers: The Kang Dynasty داشته باشد، اسپویل‌ها و شایعاتی که بری لارسون در مورد آن صحبت کرده مطمئنا موضوعات کم اهمیتی نخواهند بود.

فیلم مورد انتظار The Marvels در تاریخ ۱۰ نوامبر سال جاری (۱۹ آبان سال ۱۴۰۲) در سینماها اکران خواهد شد.

3.4 5 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا