استودیو مارول با سرنگونی پهپاد از لو رفتن اسپویل‌‌های سریال تهاجم مخفی جلوگیری کرد

کوین فایگی شوخی شوخی اسنایپ به دست شد!


ظاهرا شوخی اینترنت درباره استفاده کوین فایگی (Kevin Feige) از اسنایپر برای ساکت نگه داشتن بازیگران به واقعیت تبدیل شده، چراکه به‌تازگی استودیو مارول به‌منظور جلوگیری از لو رفتن اسپویل‌های سریال Secret Invasion، یک پهباد را سرنگون کرده است.

از نوشتن فیلمنامه‌های متفاوت با لیبل‌های آبی و قرمز گرفته تا محدود کردن حساب‌های خود در شبکه‌های مجازی، استودیو مارول مدت‌هاست که به‌خاطر اقدامات امنیتی ختص و منحصر به‌فرد خود برای جلوگیری از لو رفتن اسپویل و نکات داستانی مهم‌ مشهور بوده است. آنها حتی مجبور شدند سال گذشته از کسانی که فیلمنامه Ant-Man and The Wasp: Quantumania را قبل از اکران در وب‌سایت ردیت منتشر کرده بودند، شکایت کنند.

با این حال اقدامات امنیتی استودیو مارول به سطح جدیدی رفته، زیرا روز گذشته ساموئل ال جکسون (Samuel L. Jackson) در صحبت با برنامه تلویزیونی Entertainment Weekly فاش کرد که مارول در اقدامی غیرمنتظره و شوکه‌کننده یک پهباد را سرنگون کرد تا اسپویل‌های سریال Secret Invasion در فضای مجازی پخش نشوند.

آنها با شلیک مستقیم یکی از پهبادها را سرنگون و با دنبال کردن دیگری، شخص مورد نظر را پیدا کردند.

در ادامه دان چیدل (Don Cheadle)، ستاره نقش جیمز رودز که در سریال تهاجم مخفی حضور دارد، به‌شکل خنده‌داری به‌ مارک روفالو (Mark Ruffalo) و تام هالند (Tom Holland) کنایه زد.

تاجایی که من می‌دانم مارول هر کاری از دستش برآمده انجام داده است. آنها فقط عکس مارک روفالو و تام هالند را بالا نگرفته و نگفتند که مثل این بچه‌ها نباشید.

حتی کریس ایوانز (Chris Evans) نیز قبل از اکران فیلم Captain America: The Winter Soldier در برنامه The Tonight Show درباره اقدامات امنیتی مارول شوخی کرده بود.

مارول به‌طرز غیرقابل باوری با سایر استودیوها متفاوت است، چون نمی‌توانی بدون هماهنگی حتی یک کلمه با کسی صحبت کنی. حتی همین الان یک سری تک تیرانداز بیرون منتظرند (می‌خندد). مطمئن باشید اگر حرف اضافه‌ای بزنم خیلی زود یک نقطه قرمز رنگ روی پیشانی من خواهید دید. استراتژی آنها واقعا عجیب و از طرفی خلاقانه است، چون قبل از شروع فیلمبرداری به هر بازیگر یک فیلمنامه‌ مخصوص داده می‌شود که روی آن اسم همان بازیگر نوشته شده و اگر آن فیلمنامه جایی منتشر شود، خیلی سخت با آن شخص برخورد خواهند کرد.

طرفداران سال‌هاست سعی دارند تا به‌نحوی از صنحه فیلمبرداری استودیو مارول عکس‌ و فیلم بگیرند و متاسفانه یا خوشبختانه این امر با دسترسی مردم به پهپادها و سایر فناوری‌های پیشرفته فیلمبرداری خیلی راحت‌تر شده است. بنابراین کاملا منطقی است که هالیوود برای جلوگیری از لو رفتن اسپویل‌ها به اقداماتی مانند سرنگونی پهباد دست بزند.

قسمت جدید سریال Secret Invasion امروز از دیزنی پلاس پخش خواهد شد.

4 4 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

4 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا