برد پیت در فیلم جدید کارگردان Deadpool 2 بازی خواهد کرد

یک اکشن هیجان‌انگیز براساس رمانی ژاپنی

فیلم جدید برد پیت

فیلم جدید برد پیت هنرپیشه‌ی مشهور آمریکایی، پروژه‌ی بعدی کارگردان Deadpool 2 خواهد بود که ظاهرا قرار است اکشنی هیجان‌انگیز باشد.

برد پیت، بازیگر محبوب هالیوود که سابقه‌ای درخشان در عرصه‌ی سینما دارد، سال گذشته برای بازی در فیلم Once Upon a Time in Hollywood برنده‌ی جایزه‌ی اسکار شد. پیت برای ماجراجویی‌های جدیدش در سینما، به سراغ همکاری با یکی از استعدادهای نوظهور کارگردانی یعنی دیوید لیچ رفته است؛ بدلکار سابقی که با ساخت مشترک فیلم جان ویک به همراه چاد استاهلسکی، چهره شد و پس از آن با ساخت فیلم‌های Deadpool 2 و Hobbs & Shaw نشان داد اکشن‌های بسیار جذابی می‌سازد.

فیلم جدید برد پیت و دیوید لیچ قرار است یک اکشن هیجان‌انگیز دیگر به نام “Bullet Train” باشد که اقتباسی از یک رمان ژاپنی به قلم کوتارو ایساکا است. در کتاب، داستان پنج قاتل روایت می‌شود که برای ماموریت خود وارد یک قطار سریع السیر از توکیو تا شهر ماریوکا می‌شوند. رفته‌رفته مشخص می‌شود که وظایف محول‌شده به این قاتل‌ها، بی‌ارتباط به یکدیگر نیستند. حال باید مشخص شود چه کسی از قطار زنده بیرون می‌آید و چه چیزی انتظارش را در ایستگاه پایانی می‌کشد.

برد پیت پیش‌تر به دلیل حضور بسیار کوتاه خود در ددپول ۲ با دیوید لیچ همکاری کرده بود. غیر از او فعلا هیچ عضوی دیگری از تیم بازیگری Bullet Train مشخص نشده است. زک اولکویچ (Fear Street) در حال نگارش فیلم‌نامه است و آنتون فوکوا که پیش‌تر در مقام کارگردان قرار داشت، تهیه‌کنندگی فیلم را برعهده دارد. دیوید لیچ در حال حاضر مشغول بازبینی فیلم‌نامه است و امید می‌رود فیلم‌برداری از پاییز پیش‌رو آغاز شود. طبق گزارش‌ها، این فیلم یک اثر «دلهره‌آور داخلی» است که یعنی امکان فیلم‌برداری آن در یک صحنه‌ی داخلی وجود دارد؛ ویژگی مثبتی که در شرایط بحرانی فعلی دنیا به دلیل شیوع ویروس کرونا، می‌تواند مفید باشد.

هنوز از تاریخ اکران خبر نداریم اما احتمال می‌رود اواخر سال آینده یا سال ۲۰۲۲ شاهد آن باشیم. حضور بازیگر مطرحی چون برد پیت در این پروژه می‌تواند نام‌های بزرگ دیگری را هم به خود جذب کند که باید فعلا برای مشخص شدنشان صبر کنیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا