با زیرنویس فارسی تماشا کنید: تریلر انیمیشن The Boss Baby: Christmas Bonus منتشر شد

بچه رئیس و سانتا کلاز!

به تازگی تریلر انیمیشن The Boss Baby: Christmas Bonus منتشر شده و از بازگشت شخصیت‌های محبوب انیمیشن بچه رئیس می‌گوید.

قسمت ویژه انیمیشن بچه رئیس با عنوان The Boss Baby: Christmas Bonus به مناسبت ایام کریس‌ مس تولید شده و در ماه دسامبر سال جاری نیز توسط سرویس استریم آنلاین نتفلیکس اکران خواهد شد.

سری انیمیشن‌‌های بچه رئیس (Boss Baby) یکی از محبوب‌ترین سری انیمیشن‌‌های چند سال اخیر است که به سرعت پس از انتشار اولین نسخه از آن بین طرفداران دنیای انیمیشن محبوب شد. موفقیت این اثر و محبوبیت شخصیت‌های دوست داشتنی آن باعث شده تا همواره شاهد ساخته شدن دنباله‌‌ها و سریال‌های جذابی باشیم که داستان آن‌ها حول محور شخصیت‌‌های انیمیشن Boss Baby می‌چرخد.

تریلر انیمیشن The Boss Baby: Christmas Bonus

می‌توان گفت برای طرفداران بچه رئیس توسط نتفلیکس یک هدیه ویژه کریسمس بسته بندی شده و آماده تحویل به موقع برای فصل تعطیلات در نظر گرفته شده است. هم اکنون نیز نتفلیکس اولین تریلر این اثر را برای طرفداران منتشر کرده و در این تریلر می‌بینیم که باس بیبی همچنان همان شخصیت عبوسی است که می‌شناسیم و قبلا دیده‌ایم. 

خانواده تیمبلتون (The Templeton family) در رابطه با کریسمس و تمام سرگرمی‌هایی که در این فصل شاد وجود دارد، هیجان زده هستند به جز بچه رئیس. Bرئیس کوچک ظاهراً نسبت به شادی‌های کریس مس بی‌تفاوت است و به نظر می‌رسد که او درک نمی‌کند این همه هیاهو برای چیست. با این حال، برادر مهربان او مصمم است که رئیس را وارد روند این تعطیلات کرده و برای انجام این کار، او را به یک مرکز خرید می‌برد که در آنجا با بابانوئل یا همان سانتا کلاز ملاقات می‌کند، اما متاسفانه هنگامی که باس بیبی با یک کوتوله اشتباه گرفته می‌شود، همه چیز خراب شده و برنامه به کلی بهم می‌ریزد. او به طور جادویی به قطب شمال منتقل شده و همانطور که تریلر نشان می‌دهد، رئیس کوچک و عصبانی تصمیم می‌گیرد تا رهبری روند تولید اسباب بازی در قطب شما را به دست گرفته و همه چیز را طبق برنامه خود پیش ببرد. 

تریلر در حالی آغاز می شود که دو برادر به همراه والدین خود به یک مرکز خرید می‌روند تا برای کریس مس آماده شوند اما از همان ابتدا مشخص است که یک جای کار می‌لندگد و باس بیبی اصلا از این وضعیت راضی نیست.  

 او از ایده عکس گرفتن با بابانوئل متنفر است و انزجار خود را با پرت کردن کلاه زمستانی‌اش بیان می‌کند. حتی پس از ورود خانواده به مرکز خرید، باس بیبی به شدت مخالف کریسمس است و کار به جایی می‌کشد که برادر بزرگ‌تر او مجبور می‌شود بچه رئیس را روی زمین کشان کشان به قسمت مورد نظر ببرد. تیم در نهایت موفق می‌شود برادر نوزادش را وادار کند که روی آغوش بابانوئل بنشیند، اما به نظر نمی‌رسد که این چیزی را تغییر  داده باشد. سانتا و باس بیبی ظاهراً بلافاصله یکدیگر را در کمال می‌شناسند و این موضوع باعث شوکه شدن تیم می‌شود. ظاهرا آن‌ها خاطره‌ای ناخوشایند با یکدیگر دارند، اما به نظر می‌رسد کریس کرینگل (بابا نوئل) ریشو از هر چیزی که در گذشته رخ داده گذشته است و مهمان کوچک خود را قلقلک می‌دهد تا مجبور شود برای عکس‌ها لبخند بزند.

زمانی که Boss Baby به طور تصادفی به قطب شمال منتقل می‌شود، ماجراهای بیشتری رخ می‌دهد. او بلافاصله تلاش می کند تا از آنجا فرار کرده و خارج شود اما سانتا کلاز به او می‌گوید که تنها هنگامی می‌تواند از آنجا خارج که در رابطه با روح کریس مس بیاموزد. رئیس کوچک با اکراه موافقت می‌کند، اما تنها به این دلیل که می‌خواهد نزد خانواده خود بازگردد، با این حال، در حالی که به حالت رئیس تبدیل شده و رهبری تجارت تولید اسباب بازی قطب شمال را به عهده گرفته، در رابطه با مراسم کریسمس می‌آموزد.

انیمیشن The Boss Baby: Christmas Bonus در تاریخ ۶ دسامبر برابر با ۵ آذرماه توسط نتفلیکس منتشر خواهد شد. 

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا