اولین تریلر انیمیشن Boss Baby 2 را از اینجا تماشا کنید

برادران تمپلتون، این بار در راه نجات دنیا

شب گذشته رسما با انتشار اولین تریلر انیمیشن Boss Baby 2 از ساخته‌ی جدید دریم‌وکز رونمایی شد؛ انیمیشنی که قرار است ما را با نسخه‌های متفاوتی از برادران تمپلتون رو در رو کند.

تمام تصوراتی که از تیم و تد در اولین قسمت از انیمیشن بچه رییس یا همان Boss Baby داشته‌اید را فراموش کنید. تیم و تد در قسمت دوم باس بیبی به شخصیت‌های کاملا متفاوتی تبدیل شده‌اند و در ابتدای فیلم به نظر می‌رسد که با نسخه‌های بالغ این دو برادر جنجالی طرف خواهیم شد.

ظاهرا این بار، بار اتفاقات انیمیشن بیشتر از هر شخصیت دیگری، روی یک دختر بچه به نام تینا قرار گرفته که امی سدریس هم صداپیشگی او را بر عهده دارد. این طور که به نظر می‌رسد، تینا وظیفه دارد تا دنیا را از شر ویلن اصلی یعنی دکتر ادوین آرمسترانگ (با هنرنمایی جف گلدبلم) نجات دهد.

با توجه به تریلر منتشر شده و اطلاعاتی که توسعه‌دهندگان این انیمیشن منتشر کرده‌اند، تیم و تو یک بار دیگر راه خود را از همدیگر جدا کرده‌اند. تیم به یک مرد خانواده‌دار و قانع تبدیل شده و تد هم، همان طور که در پایان قسمت اول Boss Baby مشخص شد، به مدیر امور مالی و یک بیزینس‌من موفق تبدیل شده است.

چالش‌های انیمیشن Boss Baby 2 از جایی آغاز می‌شود که یک خطر بزرگ و مهم، BabyCorp را در معرض نابودی قرار می‌دهد و تینا مجبور است که از تیم و تد کمک بگیرد تا بتواند این شرکت مهم را نجات دهد.

قسمت اول بچه رییس در سال ۲۰۱۷ میلادی رو پرده‌های سینما رفت و توانست در مقابل بودجه‌ی ۱۲۵ میلیون دلاری خود، رقم ۵۲۸ میلیون دلار را در باکس آفیس به ثبت برساند. علاوه بر موفقیت تجاری، قسمت اول Boss Baby توانست نامزد برترین انیمیشن سال در مراسم‌های مهمی از جمله Oscar و Golden Globe سال ۲۰۱۸ میلادی شود.

تاریخ اکران انیمیشن Boss Baby 2

گفته می‌شود تاریخ اکران انیمیشن Boss Baby 2 مصادف با ۲۶ مارچ ۲۰۲۱ میلادی (۶ فروردین ۱۴۰۰) خواهد بود اما بسیاری معتقدند که همواره احتمال تاخیر در تاریخ اکران وجود دارد. از آن‌جایی که همه‌گیری ویروس کووید-۱۹ یا همان کرونا روند تولید و پس‌تولید بسیاری از فیلم و سریال‌ها را هم با اختلال روبرو کرده، بسیاری انتظار دارند تا DreamWorks Animation هم دست به تاخیر در تاریخ اکران بچه رییس 2 بزند.

لازم به ذکر است که این انیمیشن تحت عنوان The Boss Baby 2: Family Business عرضه خواهد شد.

به‌روزرسانی: طبق اعلام رسمی دریم‌ورکز، تاریخ اکران انیمیشن Boss Baby 2 تا سپتامبر سال ۲۰۲۱ میلادی (مصادف با شهریور یا مهر ماه ۱۴۰۰) به تاخیر افتاده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا