1%
  • 0/10

منتظر معرفی بازی Borderlands 4 باشیم؟

احتمالا به زودی

منتظر معرفی بازی Borderlands 4 باشیم؟ ۰ ۰۵ اسفند ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
معرفی بازی Borderlands 4

فعالیت‌های اخیر سازندگان و گمانه‌زنی‌هایی صورت گرفته می‌تواند حاکی از آن باشد که به زودی‌ می‎‌توانیم منتظر معرفی بازی Borderlands 4 باشیم.

طرفداران مجموعه Borderlands مدت‌هاست که منتظر معرفی نسخه جدید آن هستند. مخصوصا با توجه به این موضوع که عنوان Borderlands 3 در سال 2019 منتشر شد و توانست دنیای این فرنچایز را با اجازه دادن به گیمرها برای اولین بار به منظور جستجوی سیاره‌های جدید به غیر از سیاره پاندورا گسترش دهد. در همین راستا نیز نسخه چهارم این مجموعه نیز می‌تواند یک بازی معمولی دیگر از این مجموعه باشد و یا یک اثر کاملا جدید و متفاوت با عناوین قبلی این فرنچایز باشد. به ویژه که استودیو سازنده یعنی گیرباکس (Gearbox) تجربیات جدیدی با بازی اخیر خود تحت عنوان Tiny Tina’s Wonderlands داشته است. از سوی دیگر دلایل داستانی می‌تواند سبب شود عنوان بعدی در ژانر MMO باشد.

اگرچه هیچ گونه اطلاعات به خصوصی در رابطه با نسخه چهارم این سری اکشن شوتر به اشتراک گذاشته نشده، فعالیت‌های اخیر استودیو گیرباکس می‌تواند به معرفی بازی Borderlands 4 در آینده‌ای نزدیک اشاره داشته باشد. از تاریخ 6 فوریه ماه جاری و به دنبال آن در تاریخ 13 فوریه، استودیو توسعه دهنده این مجموعه ویدئویی تحت عنوان “داستان مجموعه تا به این لحظه” هم برای قسمت اول و هم قسمت دوم این بازی در صفحه شبکه‌های اجتماعی آن منتشر کرده است. امری که انتظار می‌رود در هفته‌های آینده نیز ادامه داشته باشد و بازی Borderlands 3 را نیز پوشش دهد. حال آن که ممکن است در میان نسخه دوم و سوم، ویدئوهایی در رابطه با بازی Borderlands: The Pre-Sequel و Tales From The Borderlands نیز انتشار یابد.

چنان‌چه ویدئوهای هفته آینده به مرور داستان بازی Borderlands 3 اشاره داشته باشد می‌توان انتظار داشت در هفته بعدی و در تاریخ 27 فوریه شاهد رونمایی از نسخه چهارم این مجموعه باشیم. اگر عناوین فرعی اشاره شده نیز جایی در میان ویدئوهای مذکور داشته باشند شاید تاریخ 5 مارس و یا 12 مارس برای رونمایی از Borderlands 4 انتخاب شود.

همان‌طور که گفته شد تقریبا 5 سال از عرضه آخرین نسخه این مجموعه می‌گذرد و اکنون زمان مناسبی به نظر می‌رسد تا طرفداران این مجموعه بدانند چه آینده‌ای در انتظار سری Borderlands خواهد بود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments