ماد‌های بازی Borderlands 3 در دسترس قرار گرفتند

مانند یک ابرقهرمان بازی کنید

ماد‌های بازی Borderlands 3 در دسترس قرار گرفتند Masoudezt ۰ ۰۹ مهر ۱۳۹۸ اخبار بازی
ماد‌های بازی Borderlands 3

معمولا مادهای یک بازی، پس از گذشت مدتی از تاریخ انتشار آن، برای کاربران رایانه‌های شخصی در دسترس قرار خواهد گرفت. هم‌اکنون در این مطلب، به بررسی ماد‌های بازی Borderlands 3 خواهیم پرداخت.

یکی از مزیت‌هایی که کاربران رایانه‌های شخصی نسبت به کنسول‌بازها دارند، قابلیت استفاده از ماد در بازی‌ها است. ماد در اصطلاح به فایل‌هایی گفته می‌شود که در نسخه اورجینال بازی تغییراتی ایجاد کرده و به‌وسیله آن‌ها می‌توان ویژگی‌های خاصی را به بازی اضافه یا کم کرد.

معمولا پس از گذشت مدت زمان مشخصی از انتشار یک بازی، توسعه‌دهندگان شروع به طراحی مادهای مختلف برای عنوان مورد نظر کرده و تغییرات مختلفی در بخش‌های آن ایجاد می‌کنند. به عنوان مثال در این زمینه می‌توان به سری بازی‌های Grand Theft Auto اشاره کرد که سرشار از مادهای مختلف بوده و شما می‌توانید از شکل و شمایل شخصیت و ماشین‌ها تا نقشه بازی و ماموریت‌های بازی را تغییر دهید.

بازی‌ Borderlands 3 هم از این قاعده مستثنی نبوده و هم‌اکنون شاهد معرفی مادهای آن هستیم. مادهای جدید این عنوان، شامل مواردی می‌شوند که تاحدودی برای عنوانی مانند Borderlands قابل پیش‌بینی بود. از جمله این موارد می‌توان به ترینری اشاره کرد که به وسیله آن، بازیکن می‌تواند وضعیت خود، میزان به‌دست آوردن غنایم و… را تغییر داده و قابلیت‌هایی مانند مهمات بی‌نهایت و حالت ضدضربه را برای خود فعال کند؛ همچنین ماد دیگری وجود دارد که به‌وسیله آن می‌توانید کات‌سین‌ها و فیلم‌هایی که قابل ردکردن نیستند را از بازی حذف کنید (البته استفاده از این روش در صورتی مناسب است که ترفند تغییر نام ویدیوهای بازی جواب ندهد).

یکی از مادهای متفاوتی که برای Borderlands 3 طراحی شده‌است، بازی را در محیط کاربری و فضای عنوان Limbo در سال 2010 خواهد برد. فضایی که این ماد در بازی شما ایجاد خواهد کرد، فضایی هنری و پرمعناست؛ در این محیط، میزان آسیب وارد شده به دشمنان نمایش داده نشده و هیچ‌گونه HUD (اطلاعاتی که از وضعیت بازی روی صفحه نمایش به بازیکن نمایش داده می‌شود) برای بازیکن نمایش داده نخواهد شد.

نظر شما در مورد ماد‌های بازی Borderlands 3 و کاربرد آن‌ها چیست؟ شما تاکنون در چه بازی‌هایی از مادهای مختلف استفاده کرده اید؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا