کارگردانان فصل اول The Book of Boba Fett معرفی شدند

نام‌های قدیمی بازمی‌گردند

کارگردانان فصل اول The Book of Boba Fett

تمورا موریسون بازیگر نیوزیلندی در مصاحبه اخیر خود با وب سایت Express تعدادی از کارگردانان فصل اول The Book of Boba Fett را معرفی کرد.

باب ایگر (Bob Iger) مدیرعامل وقت والت دیزنی در سال ۲۰۱۳ میلادی اعلام کرد چند اسپین‌آف بر اساس مجموعه جنگ ستارگان در دست ساخت بوده و یکی از آن‌ها روی بوبا فت تمرکز دارد. این اثر قرار بود در قالب فیلم سینمایی جلوی دوربین رفته و اتفاقاتش بین Star Wars: Episode IV – A New Hope و Star Wars: Episode V – The Empire Strikes Back یا بین Star Wars: Episode V – The Empire Strikes Back و Star Wars: Episode VI – Return of the Jedi جریان داشته باشد. در پی شکست تجاری Solo: A Star Wars Story، تصمیم گرفته شد اسپین‌آف‌های سینمایی لغو شود تا تمرکز به صورت کامل روی The Mandalorian قرار بگیرد.

پس از اینکه فصل نخست The Mandalorian از راه رسید و توانست جان تازه‌ای به فرنچایز جنگ ستارگان بدهد، باب ایگر اعلام کرد اسپین‌آف‌های سریال مزبور در دست ساخت بوده و قصد دارند به واسطه آن‌ها به معرفی تعدادی از شخصیت‌های مهم بپردازند. با گذشت مدتی و در جریان رویداد Invsetor Day اعلام شد دو سریال Rangers of the New Republic و Ahsoka به عنوان اسپین‌آف‌های مندلورین تولید می‌شوند. در حالی که به نظر می‌رسید پروژه دیگری در کنار نباشد، لوکاس‌فیلم طرفداران را غافلگیر کرد. در قسمت پایانی فصل دوم مندلورین تایید شد The Book of Boba Fett اواخر سال ۲۰۲۱ میلادی از راه می‌رسد.

تمورا موریسون (Temuera Morrison) یک بازیگر نیوزیلندی بوده و در Star Wars: Episode II – Attack of the Clones به عنوان جنگو فت جلوی دوربین رفت. جنگو او یک مندلورین بوده و به عنوان جایزه‌بگیر برای کارفرمایان کار می‌کرد تا بتواند خرج زندگی‌اش را بیاورد. موریسون سپس وظیفه صداپشگی بوفا فت را در The Mandalorian بر عهده گرفت که کلون جنگو بوده و از کد ژنتیکی او ساخته شده است. بازیگر نیوزیلندی اخیرا مصاحبه‌ای را با رسانه Express انجام داد و در بخشی از صحبت‌های خود تعدادی از کارگردانان فصل اول The Book of Boba Fett را معرفی کرد.

پیش از این، می‌دانستیم رابرت رودریگز (Robert Rodriguez) یکی از کاراگردان و تهیه‌کنندگان اجرایی The Book of Boba Fett است. با توجه با به صحبت‌های تمورا موریسون، باید نام‌های جان فاورو (Jon Favreau)، دیو فیلونی (Dave Filoni) و برایاس دالاس هاوارد (Bryce Dallas Howard) را به فیلمسازانی که قسمت‌های سریال را جلوی دوربین برده‌اند اضافه کرد. نکته جالب ماجرا اینجا است که تمامی‌شان در لیست کارگردانان سریال The Mandalorian هم قرار داشته‌اند.

اگرچه روند ساخت Ahsoka رو به جلو پیش می‌رود، Rangers of the New Republic با بن بست مواجه شده است. Rangers of the New Republic قرار بود به شخصیت‌های مختلفی بپردازد که یکی از آن‌ها کارا دیون با نقش‌آفرینی جینا کارانو (Gina Carano) بود. با اخراج کاراتو، تصمیم گرفته شد روند ساخت متوقف شود. در صورتی که نمی‌دانید، باید بگوییم کارانو به دلیل پشت‌های جنجالی‌اش در شبکه‌های اجتماعی در یک برهه زمانی به شدت جنجال‌ساز شده بود.

فصل نخست The Book of Boba Fett در تاریخ نامشخصی از دسامبر (مصادف با ۱۰ آذر الی ۱۰ دی سال ۱۴۰۰) از راه می‌رسد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا