آیا ریبوت Friday The 13th به‌زودی ساخته می‌شود؟

بار دیگر جیسون ورهیز

ریبوت Friday The 13th

به‌نظر می‌رسد استودیوی بلام‌هاوس پروداکشنز (Blumhouse Productions) نسبت به ساخت ریبوت Friday The 13th علاقه‌مند است.

شرکت بلام‌هاوس پروداکشنز در بازسازی آثار ترسناک شهرت دارد و خود را به طرفداران فیلم‌های ژانر ترس ثابت کرده است. The Town That Dreaded Sundown ،Black Christmas ،Halloween ،The Invisible Man و The Craft از فیلم‌های موفق این استودیو به‌شمار می‌روند.

به‌تازگی Cine Pop با رئیس بلام‌هاوس پروداکشنز یعنی جیسون بلام (Jason Blum) مصاحبه‌ای انجام داده است. در این گفتگو، از جیسون بلام پرسیده شد که استودیوی فیلم‌سازی‌اش قصد ساخت یک ریبوت جدید را دارد یا خیر و او در پاسخ این سوال گفت به ساخت Friday the 13th علاقه‌مند است. از طرفی دیگر، مدتی پیش یکی از طرفداران از جیسون بلام در همین مورد پرسیده بود. او در پاسخ گفت هنوز برنامه‌ی مشخصی در این باره وجود نداشته اما او نسبت به ساخت یک ریبوت علاقه‌مند است و شاید روزی این اتفاق بیافتد.

باید بدانید که استودیوی فیلم‌سازی بلام‌هاوس پروداکشنز برای تولید یک بازسازی از فرنچایز Friday the 13th، به‌خاطر پیشینه‌ی قدرتمند این فرنچایز، نیازمند انجام کارهای حقوقی بسیاری است. در هر صورت، طرفداران فیلم‌های ترسناک، مخصوصا دوست‌داران شخصیت جیسون ورهیز (Jason Voorhees) نسبت به تولید عنوان جدیدی از این فرنچایز امیدوار هستند. Friday the 13th یکی از مهم‌ترین و معروف‌ترین عناوین ژانر ترس به حساب می‌آید که تا‌کنون فیلم‌، کمیک، داستان و بازی‌های زیادی بر اساس آن ساخته شده است. اولین فیلمی که تحت عنوان Friday the 13th منتشر شد، به سال ۱۹۸۰ میلادی برمی‌گردد. پس از آن‌، فیلم‌های زیادی بر اساس این فرنچایز ساخته شد که آخرین آن در سال ۲۰۰۹ میلادی در سینماها پخش شد و استقبال زیادی دریافت کرد.

هنوز مشخص نیست بلام‌هاوس پروداکشنز برای Friday the 13th و ماجرای جیسون ورهیز قاتل چه برنامه‌ای دارد. جیسون بلام هم درمورد تاریخ شروع پروژه صحبتی نکرده اما با توجه به علاقه‌ی شخصی او و مصاحبه‌ی اخیرش، می‌‌توانیم نسبت به ساخت فیلم جدیدی از Friday the 13th امیدوار باشیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا