1%
  • 0/10

افزایش قابل توجه تعداد بازیکن‌های Bloodborne در پی عرضه بسته الحاقی الدن رینگ

یک موفقیت دیگر

افزایش قابل توجه تعداد بازیکن‌های Bloodborne در پی عرضه بسته الحاقی الدن رینگ ۰ ۱۸ تیر ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
بازیکن Bloodborne

بر اساس گزارش اخیر، انتشار بسته الحاقی الدنگ منجر به افزایش قابل توجه تعداد بازیکن های بازی Bloodborne شده است.

کمتر از یک ماه از انتشار بسته الحاقی بازی الدن رینگ توسط استودیو فرام‌سافتور و شرکت باندای نامکو می‌گذرد؛ محتوای جدید داستانی که علی‌رغم یک سری حواشی، تحسین منتقدها را برانگیخت و توانست بالاترین امتیاز یک بسته‌الحاقی در تاریخ وب‌سایت متاکریتیک را به نام خود به ثبت برساند.

در همین راستا، به نظر می‌رسد که موفقیت این بازی و بسته الحاقی آن روی عناوین قبلی استودیو فرام‌سافتور نیز تاثیرگذار بوده؛ به طوری که بر اساس گزارش اخیر ترو تروفی، تعداد بازیکن های بازی Bloodborne در طول ماه ژوئن نسبت به ماه گذشته بیش از ۵۷ درصد افزایش یافته است.

همچنین، به لطف عرضه این بسته الحاقی، مجموع تعداد گیمرهای بلادبورن با افزایش ۱۱.۶۱ درصدی روبه‌رو شده و خبر مهم دیگر این است که این عنوان هم اکنون در رده ۶۵ بیشترین بازی‌های تجربه شده در شبکه پلی استیشن قرار دارد. جدا از بلادبورن، دارک سولز ۳ نیز تحت تاثیر قرار این موضوع گرفته است.

گزارش ترو تروفی نشان می‌دهد که تعداد بازیکنان Dark Souls 3 در هفته پایانی ماه ژوئن چیزی در حدود ۵.۹ درصد افزایش یافته و در پی آن، بازی در حال حاضر در جایگاه ۱۲۱ بیشترین بازی‌های تجربه شده شبکه پلی استیشن به چشم می‌خورد. تمام این‌ها مهر تاییدی بر ادامه موفقیت‌های فرام‌سافتور و مهارت این استودیو در خلق عناوین سولز لایک را به رخ می‌کشد.

در میان این گفته‌ها، بهتر است بدانید که هیدتاکا میازاکی، کارگردان الدن رینگ، به تازگی از علاقه کارمندهای فرام‌سافتور به ساخت نسخه پی‌سی بازی Bloodborne سخن گفت. با این حال، با توجه به اینکه بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت سونی صاحب امتیاز بلادبورن است، واضح است که این کمپانی باید به عرضه آن برای کامپیوتر چراغ سبز نشان دهد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments