1%
  • 0/10

اطلاعاتی تازه درباره بازی جدید بلیزارد به انتشار رسید

مبهم، جدید و تعجب آور، بهترین عبارات برای تعریف بازی جدید بلیزارد

اطلاعاتی تازه درباره بازی جدید بلیزارد به انتشار رسید ۰ ۱۲ مهر ۱۴۰۱ اخبار بازی کپی لینک
بازی جدید بلیزارد

بازی جدید بلیزارد فاصله زیادی تا معرفی رسمی و به دنبال آن، انتشار دارد. اما به تازگی آگهی استخدامی از بازی جدید بلیزارد به انتشار رسیده که اطلاعات مورد توجه و کاملی درباره آن در اختیار ما قرار می‌دهد. در ادامه نگاهی به تمام این اطلاعات خواهیم داشت.

اوایل سال ۲۰۲۲، استودیو قدرتمند بلیزارد (Blizzard) تصمیم گرفت خود را از زیر بار انتقاد منتقدین بیرون بکشد. بسیاری از منتقدین باور داشتند که بلیزارد هیچ پروژه جدیدی در دست توسعه نداشته و فقط بازی‌های قدیمی خود را با بهبودهای بسیار جزئی از نو منتشر می‌کند. منتقدین باور داشتند که این تیم پس از معرفی بازی Overwatch در سال ۲۰۱۴، به هیچ پروژه جدید دست نزده است. چنین اتفاقی سبب رونمایی از عنوانی کاملا جدید شد و توسعه بازی جدید آن‌ها در حالی معرفی شد که کمتر از یک سال به انتشار بازی Overwatch 2 باقی مانده بود!

در زمان انتشار این مطلب، نه تنها اطلاعات بسیار ناچیزی از این بازی بلیزارد در دست است، بلکه نام بازی نیز هنوز مشخص نشده است. با تمام این اوصاف، تیم بلیزارد به تازگی آگهی استخدامی برای عنوانی در سبک بقا و بدون نام به انتشار رسانده و به دنبال اشخاصی است که تجربه طراحی بازی‌های اول شخص شوتر را در کارنامه خود دارند.

به طور دقیق‌تر، استودیو بلیزارد به دنبال طراح ارشد مراحل بازی‌های اول شخص شوتر بوده و در کنار آن می‌توان به عباراتی از جمله طراحی گیم پلی بازی‌های جهان باز و البته پازل‌های گیم پلی اشاره داشت. این موضوع را باید دانست که به احتمال زیاد، تیم بلیزارد کاملا عامدانه عبارات استفاده شده در این آگهی استخدام را مبهم قرار داده تا کاربران معمولی قدرت کسب اطلاعات درباره این بازی را نداشته باشند و با تمام این‌ها، ما موفق به کسب اطلاعاتی مهم از این بازی شده و می‌دانیم که بازی آن‌ها جهان باز، اول شخص شوتر و همراه با عناصر سبک بقا خواهد بود.

وجود عبارت پازل‌های گیم پلی در این آگهی استخدام بدون شک سبب کنجکاوی بسیاری از افراد شده و در عین حال، سر در آوردن از عمق آن مقداری سخت است. ما فکر می‌کنیم که پازل‌های بلیزارد مانند پازل‌های عناوینی چون Resident Evil نباشند و در حقیقت آن‌ها قصد دارند پیچیدگی نقشه بازی را افزایش دهند تا کاربران زمان بیشتری را در نقشه سپری کنند و از همین رو ما گمان داریم که پازل‌های این بازی را نباید پازل‌هایی واقعی دانست. همانطور که می‌دانید استودیو بلیزارد توسعه دهنده سری بازی Diablo بوده و دستی در سری بازی Call of Duty دارد که هیچکدام هیچ ارتباطی با پازل‌های درون بازی نداشته و همین موضوع بیشتر ما را به این باور می‌رساند که نباید انتظار پازل‌هایی سخت را در بازی جدید بلیزارد داشته باشیم!

در ادامه باید اشاره داشت از آنجایی که اطلاعات بسیار ناچیزی از این بازی در اختیار ما قرار دارد، نمی‌توان تصور کرد استودیو بلیزارد چگونه یک بازی اول شخص شوتر سبک بقا را توسعه خواهد داد. زمانی که ما دو عبارت اول شخص شوتر و بقا را در کنار یکدیگر می‌بینیم، به بازی‌هایی چون Destiny و The Forest فکر می‌کنیم، با این حال با توجه به نام بزرگ بلیزارد فکر می‌کنیم این بازی معرفی نشده را باید بازی شبیه به سری بازی Destiny دانست. کلیت فانتزی بازی که پیش‌تر توسط توسعه دهندگان تایید شده، می‌تواند این بازی را شبیه به بازی‌هایی چون Monster Hunter و Warcraft بدون وجود عناصر سبک نقش آفرینی نیز جلوه دهد، با این حال ما از ذهنیت بلیزارد مطلع نیستیم.

با تمام این اوصاف، نباید به اخبار غیر رسمی، شایعات و حدس و گمان‌ها توجه داشت و باید تا زمان انتشار اطلاعات رسمی منتظر ماند و البته ناگفته نماند که بسیاری باور دارند که در آینده نزدیک شاهد انتشار اطلاعات رسمی درباره این بازی نخواهیم بود. از همین رو به شما پیشنهاد می‌کنیم توجه خود را به دو بازی دیگر اکتیویژن بلیزارد یعنی Overwatch 2 و Call of Duty Modern Warfare 2 معطوف کنید که به باور منتقدین هر دو عنوان به عناوینی بسیار عالی، پرفروش و محبوب تبدیل خواهند شد. نظر شما درباره بازی جدید بلیزارد و اطلاعات منتشر شده درباره آن چیست؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments