بازی Blair Witch برای نینتندو سوییچ هم عرضه خواهد شد

انتشار بازی تا تابستان ۱۳۹۹

Blair Witch برای نینتندو سوییچ

امروز رسما به تایید رسید که بازی Blair Witch برای نینتندو سوییچ هم در حال ساخت بوده و قرار است تا پایان سال جاری میلادی برای این کنسول هیبریدی عرضه شود.

این بازی تابستان سال گذشته به عنوان یک انحصاری زمانی برای کنسول ایکس‌باکس وان و سیستم عامل ویندوز منتشر شد. آذر ماه گذشته بود که سازندگان لهستانی بلیر ویچ تصمیم گرفتند تا ساخته‌ی جدیدشان را برای کنسول پلی‌استیشن 4 هم عرضه کنند و حالا، نوبت به کنسول محبوب نینتندو سوییچ رسیده است تا میزبان این بازی ترسناک باشد.

داستان این اثر با الهام از فیلمی به همین عنوان بازیکن را درگیر یک روایت پلیسی و البته ترسناک می‌کند. بازیکن باید در نقش یک پلیس به نام آلیس قرار بگیرد تا به همراه سگ وفادارش به دنبال پسربچه‌ای به نام پیتر شنون بگردد. وقایع بازی Blair Witch در جنگل‌های مخوف بلک هیلز رخ می‌دهد تا همه چیز برای ترس و دلهره، آماده باشد.

با عرضه‌ی بازی Blair Witch برای نینتندو سوییچ می‌توانید در هر لحظه و هر کجا، درگیر ابهامات و رازهای جنگل بلک هیلز شوید.

هنوز تاریخ انتشار دقیقی برای انتشار این اثر روی کنسول هیبریدی نینتندو وجود ندارد اما سازندگان امیدوارند تا بتوانند در تابستان ۱۳۹۹، ساخته‌ی جدیدشان را روی Nintendo Switch هم عرضه کنند. علاوه بر این که هنوز تاریخ انتشار این بازی قطعی نشده، مشخص نیست که Lionsgate Games این بازی را با چه قیمتی برای نینتندو بازها عرضه کند. بازی Blair Witch برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن 4، با قیمت ۳۰ دلار منتشر شده بود؛ با این حال خیلی‌ها اعتقاد دارند که این اثر احتمالا با ارزش ۴۰ دلار برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد. به هر حال طی ماه‌های آتی، قطعا اخبار رسمی‌ای را در این زمینه به اطلاع شما خواهیم رساند.

بازی Blair Witch توسط استودیوی لهستانی Bloober Team ساخته شده و سایت سرگرمی هم در نقد و بررسی‌اش از این بازی، نمره‌ی قابل قبول ۶ از ۱۰ را به آن اعطا کرده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا