عکس جدید Black Widow شوخی بازیگران سر صحنه فیلمبرداری را نشان می‌دهد

دیوید هاربر و سلفی‌ای که مطابق انتظار نشد!

عکس جدید Black Widow

دیوید هاربر بازیگر آمریکایی چندی پیش عکس جدید Black Widow را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت که  از شوخی بازیگران سر صحنه فیلمبرداری ثبت شد.

با بهبود شرایط جهان و کاهش نرخ ابتلا به ویروس کرونا، استودیوها برنامه‌های بزرگی برای تابستان امسال داشته و می‌خواهند آثار مهمشان را در این بازه زمانی روی پرده نقره‌ای بفرستند. یکی از محصولات مورد انتظار، Black Widow است که اولین فیلم اختصاصی و لایو اکشن ناتاشا رومانوف به شمار می‌رود. پس از اتفاقاتی که در Captain America: Civil War رخ داد و باعث جدایی ابرقهرمانان از یکدیگر شد، بلک ویدو تصمیم گرفت به سراغ گذشته‌اش رفته و یکبار برای همیشه با آن مواجه شود. او می‌خواهد تاسیسات اتاق سرخ را نابود کند تا افراد شرور دیگر نتوانند از آن برای آموزش جاسوس‌ها بهره ببرند. مطابق انتظار، رومانوف در ماجراجویی خود با چالش‌های فراوانی مواجه می‌شود.

پس از اینکه همه‌گیری ویروس کرونا سینماهای سراسر جهان را به تعطیلی کشاند و باعث شد اکران فیلم‌ها به تاخیر بیافتد، گروه‌های تولید تصمیم گرفتند از شرایط به وجود آمده نهایت بهره را ببرند. در همین راستا، تغییراتی را در بخش‌های مختلف اثرشان به وجود آوردند تا تجربه بهتر و جذاب‌تری را برای مخاطبان خود رقم بزنند. چنین موضوعی برای Black Widow صادق نیست. این فیلم مدت‌ها قبل از تاریخ اولیه اکران آماده شده بود و طی یک سال گذشته هم هیچ گونه تغییری نداشته است. البته در نحوه اکرانش تجدید نظر شد. والت دیزنی حالا می‌خواهد بیست و چهارمین فیلم Marvel Cinematic Universe را به صورت همزمان به سینماها و سرویس استریم دیزنی پلاس بیاورد.

دیوید هاربر (David Harbour) چندی پیش عکس جدید Black Widow را در حساب اینستاگرام خود قرار داد که شوخی اسکارلت جوهانسون (Scarlett Johansson) و فلورنس پیو (Florence Pugh) سر صحنه فیلمبرداری را نشان می‌دهد. طبق توضیحات هاربر، او در ابتدا قصد داشت یک سلفی تکنفره درباره غروب آفتاب بگیرد که ناگهان جوهانسون و پیو سر رسیده و به شوخی، چنین قیافه‌ای به خود گرفتند. در ادامه می‌توانید تصویر را مشاهده کنید:

دیوید هاربر نقش رد گاردین را در اولین اقتباس سینمایی بلک ویدو ایفا می‌کند. او چندی پیش در یکی از پست‌های اینستاگرامی خود که با محوریت Black Widow منتشر کرده بود، به گارد زمستان (Winter Guard) اشاره کرد. گارد زمستان، یک گروه ابرقهرمانی بوده و پاسخ روسیه به تشکیل انتقامجویان توسط ایالات متحده آمریکا به شمار می‌رود. پس از پست هاربر، گمانه‌زنی‌هایی به وجود مبنی بر اینکه گارد زمستان در آینده به Marvel Cinematic Universe خواهد آمد. در ضمن، گارد زمستان تا پیش از انحلال شوروی با نام The Soviet Super Soldiers شناخته می‌شد.

Black Widow به سه دلیل اهمیت بسیار بالایی دارد: دلیل اول، پرداخت به گذشته بلک ویدو است؛ دلیل دوم، توجیه اقدام ناتاشا رومانوف در Avengers: Endgame است. از دید گروهی از مخاطبان، اقدام او به هیچ وجه منطقی و قابل‌درک نبود؛ دلیل سوم و پایانی، رونمایی یلنا بلووا است که جایگزین بلک ویدیو خواهد بود. در انتها، لازم به ذکر است فیلم جدید مارول از تاریخ ۱۸ تیر سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۹ جولای) قابل‌تماشا است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا