تصاویر تازه‌ی Black Widow شخصیت‌های مختلف را نشان می‌دهد

تعدادشان به رقم ۸ می‌رسد

تصاویر تازه‌ی Black Widow

اکانت توییتری V for Vendetta ساعاتی قبل تصاویر تازه‌ی Black Widow را به اشتراک گذاشت که تعدادشان به رقم ۸ می‌رسد.

مارول تصمیم گرفته بود فاز چهارم دنیای سینمایی خود را با اکران Black Widow در مه سال ۲۰۲۰ میلادی آغاز کند. حتی پوسترها و تریلرهای مختلف آن را در فضای مجازی منتشر کرده بود تا میزان هایپ طرفداران به بالاترین میزان خود برسد. با این حال، شرایط مطابق انتظار پیش نرفت و استودیویی آمریکایی مجبور شد پخش این فیلم مورد انتظار را دو بار عقب بیاندازد.

طی یک سالی که از تاریخ اولیه‌ی اکران Black Widow می‌گذرد، شایعه‌ها و گمانه‌زنی‌های مختلفی پیرامون سرنوشتش منتشر شد. در یک برهه، گروهی از کارشناسان و علاقه‌مندان به سینما گمان می‌کردند اولین اقتباس سینمایی بلک ویدو به سرویس استریم دیزنی پلاس بیاید؛ گمانه‌زنی‌ای که پس از اکران دیجیتالی Mulan به وجود آمده بود. با این حال، مدیران مارول تاکید دارند بلک ویدو برای سالن‌های پخش ساخته شده و تحت هیچ شرایطی از طریق پلتفرم‌های دیجیتالی در دسترس قرار نمی‌گیرد.

اکانت توییتری V for Vendetta ساعاتی قبل تصاویر تازه‌ی Black Widow را منتشر کرد که تعدادشان به رقم ۸ رسیده و شخصیت‌های مختلف از جمله ناتاشا رومانوف، یلنا بلووا، رد گاردین، ملینا وستوکوف و تسک‌مستر را نشان می‌دهند. در ضمن، یکی از عکس‌ها از پشت صحنه تهیه شده و لحظه‌ای را به تصویر می‌کشد که کیت شورتلند (Cate Shortland) در حال صحبت با دیوید هاربر (David Harbour) بود. هاربر نقش رد گاردین را جلوی دوربین ایفا کرد. در ادامه می‌توانید تصاویر را مشاهده کنید:

Black Widow از دو جهت بسیار حائز اهمیت است. این فیلم بخشی از سرگذشت ناتاشا رومانوف را فاش می‌کند که پیش از این چیزی درباره‌اش نمی‌دانستیم. علاوه بر این، پیوستن یلنا بلووا به انتقامجویان را زمینه‌چینی می‌کند. با توجه به گمانه‌زنی‌ها، او قرار است جایگزین رومانوف در دنیای سینمایی مارول شود.

بلک ویدیو در حال حاضر برای اکران سراسری از تاریخ ۱۷ اردیبهشت سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۷ مه) برنامه‌ریزی شده اما احتمال تاخیر وجود دارد؛ زیرا علی‌رغم آغاز واکسیناسیون هنوز نرخ ابتلا به ویروس کرونا در برخی مناطق نگران‌کننده بوده و مکان‌های شلوغ مانند سینماها اجازه‌ی فعالیت با تمام ظرفیت را ندارند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا