EA بازی جدید Black Panther را می‌سازد

بازگشت بلک پنتر!

EA بازی جدید Black Panther را می‌سازد گلناز کیانی ۰ ۰۵ مرداد ۱۴۰۱ اخبار بازی
EA بازی جدید Black Panther را می‌سازد

چندی پیش گزارش شد که شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts) قصد دارد در پروژه‌ای جدید بلک پنتر را با بازی جدید Black Panther به دنیای گیمینگ بازگرداند. اینبار ولی در قالب یک بازی جهان باز و مخصوص به این شخصیت از دست رفته‌ اونجرز.

طبق گزارشاتی که از خبرنگاران وبسایت Giant Bomb به دست رسیده تصمیمات ساخت این بازی گرفته شده و در دست ساخت قرار گرفته است. شرکت الکترونیک آرتس این پروژه‌ را در استودیو جدیدش راه انداخته و کوین استفنز (Kevin Stephens) رئیس سابق شرکت مونولیث (Monolith Productions) را مسئول آن قرار داده است. یکی از گزارشگران صنعت بازی جف گراب (Geoff Grubb) در این باره در پادکستی که روز دوشنبه پخش شد گفت:

بازی به سبک تک نفره است و در مراحل اولیه توسعه قرار دارد. بازی با مرگ بلک پنتر شروع می شود و بازیکن قرار است با چالش های تبدیل شدن به بلک پنتر جدید روبرو شود. به نظر می رسد که روند در نظر گرفته شده برای بازی به این صورت باشد.

این پروژه جدید با نام پروژه رینیر (Project Rainier) شناخته می‌شود و گراب عقیده دارد که علت این نام گذاری قرار داشتن استودیوی جدید در کوهستان رینیر واقع در شهر سیاتل است. چند ماه پیش شرکت EA اعلام کرد که رئیس سابق استودیو‌ی مونولیث آقای کوین استفنز برای پروژه‌ای جدید به‌ آن‌ها خواهد پیوست. پروژه‌ای که شامل یک بازی جهان باز اکشن و ماجراجویانه‌ی جانانه است. خانم سامانتا رایان (Samantha Ryan)، معاون ارشد EA، که سابقا در شرکت مونولیث همکار آقای استفنز بوده در این مورد اضافه کرد:

فضای اکشن ماجراجویی یک سبک بسیار مهم در صنعت بازی و البته برای ما در EA است. بازیکنان و طرفداران این سبک از بازی‌ها بسیار پرشور هستند. به علاوه یکی از ژانرهای مورد علاقه‌ی خودم هم همین ژانر اکشن ماجراجویی است. ما همچنین اخیراً با Star Wars Jedi: Fallen Order موفقیت هایی کسب کرده‌ایم و دوست داریم طرفداران بیشتری را با اینچنین علایق مشابه سرگرم کنیم.

طبق گفته‌های خانم رایان به نظر می‌رسد که تصمیمات راه‌اندازی این پروژه پس از به موفقیت رسیدن بازی Star Wars Jedi گرفته شده باشد. با این همه اطلاعات موجود از بازی جدید Black Panther کافی نیستند و باید منتظر اخبار و گزارشات رسمی از طرف خود شرکت EA ماند.

در پایان، نظر شما در مورد بازی جدید بلک پنتر چیست؟ آیا داستان در نظر گرفته شده برای شخصیت اصلی بازی مناسب خواهد بود؟ و آیا این بازی به موفقیت خواهد رسید؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا