تماشا کنید: تریلر بازی کاپیتان آمریکا و بلک پنتر منتشر شد

محبوبیت بلک پنتر در بازی‌های ویدیویی جدید

تماشا کنید: تریلر بازی کاپیتان آمریکا و بلک پنتر منتشر شد گلناز کیانی ۰ ۱۹ شهریور ۱۴۰۱ تریلر بازی

به تازگی شایعات زیادی درباره بازی کاپیتان آمریکا و بلک پنتر پراکنده شده است و گفته می‌شود که این بازی توسط شرکت اسکای دنس مدیا (Skydance Media) و با همکاری یکی از نویسندگان ارشد مارول ساخته خواهد شد.

خبر پروژه جدید مارول در ماه اکتبر گذشته منتشر شد و تاکنون جزییات رسمی کمی در مورد آن به اشتراک گذاشته شده است. بازی جدید به سبک اکشن ماجراجویی داستان محور و بلاک باستر خواهد بود که در دنیای کمیک‌های مارول اتفاق می‌افتد. یکی از نویسندگان ارشدی که بر روی داستان بازی کار می‌کند ایمی هنیگ (Amy Hennig) کارگردان و نویسنده فیلم‌ نامه‌های بازی‌های ویدیویی است که تا به حال بر روی چندین عنوان از بازی‌های استودیو ناتی داگ (Naughty Dog) کار کرده است.

پیشتر در صفحه توییتری به نام MCU Status، که به جمع‌آورنده شایعات دنیای مارول شناخته می‌شود، نیز گزارش شده بود که داستان بازی هنیگ در طول جنگ جهانی دوم اتفاق می‌افتد و کاپیتان آمریکا و بلک پنتر در مقابل نیروهای هیدرا (Hydra) قرار می‌گیرند. بنابراین بازی جدید ایمی هنیگ با به تصویر کشیدن فضای تیره و تار پاریس در دوران جنگ جهانی دوم، رویکرد متفاوتی را در دنیای مارول پیش گرفته است.

این تریلر سینماتیک به آرامی و با صدای دلنشین موسیقی دوباره ملاقات خواهیم کرد از خواننده بریتانیایی ورا لین (Vera Lynn) شروع می‌شود. در ادامه فضای اتاقی در مرکز شهر پاریس نشان داده می‌شود و ویدیو با نمایش سپر نمادین کاپیتان آمریکا و نگاهی کوتاه به او و بلک پنتر به پایان می‌رسد. کلمات «پادشاه»، «کاپیتان»، «سرباز» و «جاسوس»، نیز قبل از اینکه تریلر با نگاهی مبهم از قهرمانان به پایان برسد، روی صفحه نشان داده می‌شوند.

تریلر منتشر شده نشان می‌دهد که بازی در دو مکان، احتمالاً پاریس و واکاندا، شکل می‌گیرد و طرفداران شاهد حضور چهار قهرمان خواهند بود. در حالی که دو نفر از آن‌ها کاپیتان آمریکا و بلک پنتر خواهند بود، گابریل جونز (Gabriel Jones) عضو کماندوهای هاولینگ (Howling Commandos) و نانالی (Nanali)، رهبر شبکه جاسوسی واکاندا نیز در بازی حضور خواهند داشت.

در این ویدیو غیر از چند ایستر اگ (Easter Egg)، مانند دفترچه هیدرا، جزئیات بیشتری درمورد بازی به اشتراک گذاشته نشده است و به نظر می‌رسد استودیو اسکای دنس می‌خواهد آن‌ها را مخفی نگه دارد. البته به زودی جزئیات بیشتری از این پروژه به طور رسمی منتشر خواهند شد. زیرا دیزنی قبلاً تأیید کرده است که جدیدترین پروژه مارول با همکاری خانم هنیگ را در طول نمایشگاه دیجیتالی متمرکز بر بازی خود، معرفی خواهد کرد. این نمایشگاه در روز ۹ سپتامبر (۱۸ شهریور ماه) به صورت زنده پخش شده است.

استودیو اسکای دنس نیو مدیا (Skydance New Media) که هنیگ پس از پیوستن به اسکای دنس اصلی در سال ۲۰۱۹ به عنوان استودیوی توسعه بازی‌های ویدیویی اسکای دنس به تأسیس آن کمک کرد، نیز در حال کار بر روی یک بازی اکشن ماجراجویی و سینمایی است که در دنیای جنگ ستارگان اتفاق می‌افتد، اما دیزنی به جز اینکه مراحل ساخت این بازی با همکاری شرکت لوکاس فیلم گیمز (Lucasfilm Games) پیش خواهد رفت، جزئیات بیشتری را مشخص نکرده است.

در کنار پروژه جدید، دیزنی وعده آشکار کردن اطلاعات کاملاً جدید در طول این نمایشگاه و همچنین جزئیات بیشتری در مورد بازی‌های فاش شده قبلی را داده بود. به عنوان مثال، اخبار بیشتری از بازی دره دریم لایت (Dreamlight Valley) دیزنی، به‌علاوه اخبار تکمیلی درباره عنوان‌های Lego Star Wars: The Skywalker Saga و Midnight Suns مارول، که اخیراً انتشار آن به تأخیر افتاده است، نیز در این نمایشگاه به اشتراک گذاشته شدند.

با انتشار تریلر بازی کاپیتان آمریکا و بلک پنتر، پروژه هنیگ تبدیل به یکی از دو بازی ویدیویی با حضور بلک پنتر شده است که در حال حاضر در دست ساخت هستند. در ماه آگوست نیز گزارش شد که الکترونیک آرتس (Electronic Arts) در حال توسعه یک بازی جدید تک بازیکن و جهان باز بر اساس سری بلک پنتر است که در مراحل اولیه ساخت خود به سر می‌برد.

نظر شما درباره پروژه‌ی جدید مارول چیست؟ آیا هنیگ موفق می‌شود داستان خوبی را به دنیای بازی‌های مارول اضافه کند؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا