بخشی از جزئیات داستان فیلم Black Panther 2 لو رفته و اشاره به جنگی بزرگ دارد!

واکاندا در مقابل آتلانتیس

داستان فیلم Black Panther 2

طبق شایعاتی که اخیرا در قالب اطلاعات لو رفته از داستان فیلم Black Panther 2 منتشر شده، ظاهرا واکاندا وارد جنگی تمام عیار خواهد شد! جنگی که یک سر دیگر آن قلمرو افسانه‌ای آتلانتیس و شخصیت نیمور (Namor) خواهند بود.

پروژه ساخت دنباله فیلم Black Panther به تازگی شروع شده و چنان که به نظر می‌رسد، برخی جزئیات داستانی آن نیز نسبت به آنچه که در گذشته برای آن نوشته شده بود تغییر کرده است. به هر حال مرگ ناگهانی چادویک بوزمن (Chadwick Boseman)، بازیگر نقش اصلی این سری باعث شد تا مارول برخی بخش‌ها را تغییر داده و برای زنده نگه داشتن یاد این بازیگر، شخص دیگری را برای ایفای نقش آن اضافه نکنند. این در حالی است که ساخت یک فیلم بدون داشتن شخصیت اصلی، عملا کار فوق‌العاده دشواری خواهد بود که رایان کوگلر (Ryan Coogler)، کارگردان این اثر، باید با چالش آن رو به رو شود. اما جدای از شخصیت اصلی، اینبار چه کسی قصد نابودی واکاندا را خواهد داشت؟

در حال حاضر جزئیات چندانی از داستان فیلم Black Panther 2 در دسترس نیست و سازندگان نیز به جز وعده و نوید از گرامی داشت روح چادویک بوزمن هیچ چیز را اعلام نکرده‌اند، اما حداقل شاید از کتاب‌های کمیک و همچنین شایعاتی که کاربران همیشه درباره فیلم‌ها و بازی‌های مورد انتظار درست می‌کنند بتوانیم بخشی از آن را حدس بزنیم. این در حالی است که طبق آخرین اظهار کاربران درباره اطلاعات لو رفته از داستان این فیلم، گفته شده که نیمور، شخصیت منفی این فیلم خواهد بود که بر سرزمین آتلانتیس حکومت می‌کند!

جزئیات لو رفته داستان فیلم Black Panther 2

درست به مانند همان اطلاعات لو رفته‌ای که درباره حضور شخصیت‌های مختلف اسپایدرمن (Spider-Man) در فیلم Spider-Man: No Way Home اطلاعاتی را گفته‌اند، در Black Panther 2 نیز از جنگ واکاندا و آتلانتیس برای فرار از نبود شخصیت Black Panther استفاده خواهد شد. همچنین گفته شده که تنوک هیورتا (Tenoch Huerta) به عنوان بازیگر نقش نیمور انتخاب شده و استودیو مارول هم‌اکنون به دنبال بازیگران دیگر برای ایفای نقش‌های مختلف در این فیلم می‌گردد.

هر دو سرزمین واکاندا و آتلانتیس دو تمدن پیشرفته هستند که خود را از دیگر کشورها جدا کرده‌اند تا برای امنیت خود هم که شده جدا زندگی کرده و ارتباطی را با دیگران نداشته باشند. واکاندا برای ترس از اینکه انسان‌ها از منابع آن‌ها سواستفاده کنند مخفی شد و آتلانتیس هم برای اینکه سایر کشورها به شهرهای زیر آب آن‌ها را از آن خود نکنند مخفی شدند. با این حال همانطور که می‌دانید واکاندا دارای قوی‌ترین فلز یعنی وایبرنیوم است که با آن سپر کاپیتان آمریکا ساخته شده و کیفیتی مثال‌زدنی دارد. اما آیا می‌دانستید که پدر نیمور به دنبال این فلز بوده و فتح واکاندا توسط اهل آتلانتیس تنها راه برای به دست آوردن آن خواهد بود؟ همین امر نیز باعث می‌شود تا این دو کشور پیشرفته با یکدیگر وارد جنگی تمام عیار شده و در این بین، توضیح داده شود که چه بر سر تی چالا (T’Chala) آمده است.

این در حالی است که اگر قرار باشد تا قلمرو آتلانتیس به جهان سینمایی مارول معرفی شود، باید حداقل نیم ساعت از پیشینه آن نیز گفته شود؛ جایی که لئونارد مکنزی (Leonard McKenzie) به عنوان کاپیتان یک کشتی در اقیانوس‌ها به دنبال فلز وایبرنیوم بود و در نهایت به شهر زیر دریای آتلانتیس رسید تا با شاهزاده فن (Fen) آشنا شود. ثمره زندگی آن‌ها نیز نیمور خواهد بود که در بسیاری از کمیک‌های مختلف مارول نقش شخصیت مثبت و در برخی دیگر به عنوان فردی خشن و بی‌رحم شناخته می‌شود که تصرف واکاندا و به دست آوردن وایبرنیوم را هدف اصلی خود می‌داند. این در حالی است که در داستان جنگ بین دو کشور، اهل آتلانتیس نیز سلاح پیشرفته خود و همچنین مقداری از همان وایبرنیوم را دارند تا با آن به جنگ با واکاندا بروند. همچنین نام Wakanda For Ever خود بخشی از داستان فیلم Black Panther 2 را لو می‌دهد، به نحوی که این جمله مخصوص زمانی است که سربازان واکاندا به جنگ می‌روند.

به هر حال بیشتر از یک سال تا اکران فیلم Black Panther 2 باقی مانده و تا آن زمان اطلاعات بیشتری از داستان این اثر سینمایی مورد انتطار منتشر خواهد شد. اما تا آن زمان، می‌توانید خود را سرگرم تماشای سریال‌های جدید دیزنی پلاس در دنیای سینمایی مارول مانند Loki کرده یا با دیدن سایر فیلم‌ها از جمله Black Widow و Shang-Chi داستان این جهان گسترده را دنبال کنید. در نظر داشته باشید که به زودی مولتی‌ورس در MCU شکل گرفته و حتی احتمال دارد یک Black Panther جدید از یک جهان دیگر به صورت کاملا ناگهانی ظاهر شود!

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا