پس از انتشار لوگو، استودیو مارول خلاصه داستان Black Panther 2 را فاش کرد

واکاندا تا ابد

پس از انتشار لوگو، استودیو مارول خلاصه داستان Black Panther 2 را فاش کرد نرگس کریمی پور ۰ ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ اخبار سینما
خلاصه داستان Black Panther 2

دنباله فیلم Black Panther با عنوان Black Panther 2: Wakanda Forever معرفی شد و اکنون استودیو مارول پس از انتشار لوگو و زمان اکران این اثر، خلاصه داستان Black Panther 2 را نیز فاش کرده است. اولین بار در فیلم Captain America: Civil War بود که با سرزمین واکاندا (Wakanda) و مردم آن آشنا شدیم. بعد از فیلم Captain America: Civil War استودیو مارول فیلم اورجینال Black Panther را اکران کرد.

سزمین واکاندا و مردمش در نبردی که در فیلم‌ Avengers: Infinity War دیدیم نقش بسیار مهمی را ایفا کردند و یکی از عواملی بودند که در شکست ثانوس کمک موثری داشتند. درهمین راستا نظر طرفداران دنیای سینمایی مارول روز به روز بیشتر از پیش به مردم واکاندا و شخصیت باشکوه بلک پنتر جلب شد. با توجه به این علاقه، استود مارول تصمیم گرفت تا دنباله فیلم اورجینال بلک پنتر را ساخته و داستان مردمان واکاندا را بیشتر شرح دهد.

پروژه بلک پنتر دو از سال ۲۰۱۸ آغاز شد اما متاسفانه بنا به اتفاقات غیر منتظره‌ای که رخ داد، کارها هیچ طبق برنامه پیش نرفت. مهمترین اتفاقی که برای این فیلم افتاد درگذشت ناگهانی ستاره اصلی فیلم چادویک بوزمن (Chadwick Boseman) بود که نقش پادشاه واکاندا و شخص بلک پنتر (T’Challa) را ایفا می‌کرد. پس ازاین اتفاق ناگوار که در ماه آگوست ۲۰۲۰ رخ داد، عوامل مجموعه بلک پنتر و کارگردان فرنچایز اعلام کردند که بنا به احترام چادویک بوزمن نقش او باز آفرینی نخواهد شد.

انتظار می‌رود که فیلم برداری فیلم Black Panther 2 در تابستان پیش رو آغاز شود. استودیو مارول در قالب یک ویدیو از لوگو، عنوان و تاریخ اکران آثار فاز چهارم دنیای سینمایی مارول را به طور رسمی رونمایی کرد؛ در این ویدو همچنین لوگو و زمان اکران فیلم Black Panther 2 نیز مشخص شد. در ادامه همچنان خلاصه داستان این فیلم نیز توسط مارول فاش شد که به نظر می‌رسد در این اثر بیشتر از قبل با مردم واکاندا و سرزمین آن‌ها  آشنا خواهیم شد.

در خلاصه منتشر شده عنوان شده است که در فیلم Black Panther 2 به گشت و گذار و ماجراجویی در دنیای شگفت آنگیز سرزمین واکاندا خواهیم پرداخت و با مردم دوست داشتنی واکاندا بیشتر از فیلم قبل ارتباط بر قرار خواهیم کرد. نویسندگی و کارگردانی این اثر با رایان کوگلر (Ryan Coogler) خواهد بود و فیلم در تاریخ ۱۷ تیر سال ۱۴۰۱ (مصادف با ۸ جولای سال ۲۰۲۲ میلادی) روی پرده نقره‌ای خواهد آمد.

علی رغم خلاصه منتشر شده جزییات زیادی در رابطه با داستان فیلم مشخص نشده و هنوز از لیست دقیق بازیگران اطلاعاتی در دسترس نیست. با این حال انتشار لوگو و خلاصه‌ای از داستان آن هم پیش از شروع فیلم برداری، به اندازه کافی برای جلب حس کنجکاوی طرفدران موثر عمل خواهد کرد. با توجه به تصاویر منتشر شده از فیلم Thor: Love and Thunder مشخص است که استودیو مارول می‌داند که چگونه نظر طرفدران خود را به فیلم‌های در دست انتشار جلب کند.

بدون شک با توجه به بازی زیبای چادویک بوزمن در آثار پیشین مارول، تماشای فیلم Black Panther: Wakanda Forever بدون او تجربه‌ای تلخ و شیرین خواهد بود. کما آنکه عوامل پشت صحنه و دیگر بازیگران این فیلم نیز عنوان کرده‌اند که ساخت فیلمی از فرنچایز بلک پنتر بدون چادویک بسیار دشوار خواهد بود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا