لوگو رسمی Black Panther 2 احتمالا به معرفی یک آنتاگونیست مشهور اشاره دارد

این فیلم اواسط سال آینده میلادی اکران خواهد شد

لوگو رسمی Black Panther 2 احتمالا به معرفی یک آنتاگونیست مشهور اشاره دارد سورنا رضایی ۰ ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ سینمای جهان
لوگو رسمی Black Panther 2

استودیو آمریکایی مارول ساعاتی قبل از لوگو رسمی Black Panther 2 رونمایی کرد که به عقیده برخی، به حضور یک آنتاگونیست مشهور اشاره دارد.

فاز چهارم Marvel Cinematic Universe پس از تاخیری حدودا یک ساله با پخش WandaVision در اوایل سال ۲۰۲۱ میلادی آغاز شد. مارول در ابتدا می‌خواست فاز چهارم را با پخش Black Widow در مه سال ۲۰۲۰ شروع کند که همه‌گیری ویروس کرونا رخ داد و برنامه‌ریزی‌ها را با تغییرات گسترده همراه کرد. استودیو آمریکایی هم اکنون با همکاری کارگردانان و نویسندگان مختلف روی آثار سینمایی و سریالی متعددی کار می‌کند که بسیاری از آن‌ها اطلاعات اندکی پیرامونشان موجود است. مارول که از عطش طرفداران برای تماشای تصاویر و ویدیوهای رسمی مطلع بوده، اخیرا تریلری طولانی را به اشتراک گذاشت. این ویدیو در ثانیه‌های پایانی خود عنوان و لوگو رسمی Black Panther 2 را رونمایی می‌کند.

با گذشت مدتی از اکران Black Panther در سال ۲۰۱۸ میلادی، گروهی از طرفداران مارول پیش‌بینی کردند دکتر دووم آنتاگونیست قسمت دوم خواهد بود. این پیش‌بینی در صفحات کمیک بوک ریشه دارد. ویکتور ون دووم در یک برهه زمانی نبردهایی با بلک پنتر و کشور واکاندا داشته است. با گذشت مدتی، شایعه مزبور یک قدم به واقعیت نزدیک شد. والت دیزنی با پرداخت مبلغی هنگفت فاکس قرن بیستم را خریداری کرده و امتیاز استفاده از کاراکترهای مختلف مانند دکتر دووم را به دست آورد. بدین ترتیب، مارول بدون هیچ مشکلی می‌تواند فرمانروای کشور لاتوریا را به جمع شخصیت‌های حاضر در MCU اضافه کند. علاوه بر این، شایعه‌هایی منتشر شده‌اند که همگی به حضور این کاراکتر شرور در دنباله بلک پنتر اشاره دارند.

به محض اینکه عنوان و لوگو رسمی Black Panther 2 رونمایی شد، گروهی از کاربران فضای مجازی مدعی شدند لوگو به دکتر دووم اشاره کرد. آن‌ها برای اثبات ادعای خود به رنگ نقره‌ای موجود در لوگو اشاره کرده‌اند؛ رنگی که در ماسک دکتر دووم هم به کار رفته است. در نگاه اول، چنین ادعایی دور از ذهن به نظر می‌رسد اما نباید فراموش کرد برای طراحی لوگو قسمت اول از رنگ آبی استفاده شده بود. علاوه بر این، سازندگان فیلم‌های مارول به کوچک‌ترین جزئیات دقت می‌کنند. بنابراین، تغییر رنگ لوگو از آبی به نقره‌ای به هیچ وجه اتفاقی و بدون منظور نبوده است.

Black Panther: Wakanda Forever، بهترین فرصت برای رونمایی از دکتر دووم به شمار می‌رود. در صورتی که اخبار را دنبال کرده باشید، باید بدانید چادویک بوزمن (Chadwick Boseman) بازیگر نقش اصلی فوت کرده و فیلمنامه با محوریت دیگر شخصیت‌های مجموعه بازنویسی می‌شود. حالا که داستان به آن‌ها می‌پردازد، می‌توان دکتر دووم را به عنوان آتاگونیست انتخاب کرد. او در کمیک بوک Doomwar از ارتش کشور خود استفاده کرد تا کشور واکاندا و خانواده سطلنتی‌اش را نابود کند. کاراکتر شرور به دنبال دستیابی به منابع ویبرانیومی بود که در این کشور قرار داشت.

در انتها، لازم به ذکر است دومین اقتباس سینمایی بلک پنتر در تاریخ ۱۷ تیر سال ۱۴۰۱ (مصادف با ۸ جولای سال ۲۰۲۲ میلادی) روی پرده نقره‌ای خواهد آمد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا